| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

5.12.2000 11:09:36 Renda (stále bezdětná)

Re: Můžu být ještě stále těhotná?

Ahoj holky,
předem vám moc děkuju za odpovědi a zkušenosti. Pro ty kteří moje příspěvky sledují mám (jen tak pro zajímavost)další inf. jak se to vyvíjí.
Dopadlo to tak, že jsem v den kdy jsem šla k doktorovi začla krvácet hodně až moc. Doktor nenašel na ultrazvuku nic, HCG negativní a test taky. Uběhly 5 dnů a mě začly zase bolet prsa (2 dny po skončení MS). To mi bylo divný tak jsem si zkusila udělat test. Zase 2 proužky, tentokrát už dobře vyditelný. U doktora jsem byla (kvůli cytologii, ten mě i prohlíd, a říkal že je všechno normální a že by to s mojí zakloněnou dělohou stejně nepoznal. A poslal mě na ultrazvuk.
(tam jdu dneska večer). dneska jsem zkoušela poslední test (fakt poslední, stejně to nemá cenu), a ten byl negativní. ale prsa mě bolej ještě víc a už týden je mi furt špatně od žaludku. Tak co si z toho mam vybrat...
Už jsem nějak otupěla a moc se nenervuju (jen se bojim mimoděl. těh.).
Doma jsem vyštrachala takovou tlustou knihu po mojí prababičce.
Byla porodní bába a psala si tam nějaký poznámky. Docela zajímavý.
Na můj případ by se hodilo, že jsem otěhotněla a s tím krvácením se to pustilo. A zároveň před tou MS jsem měla 2 ovulaci a po skončení MS si vajíčko pěkně doplulo do dělohy a teď si tam vegetuje, mě nervuje a je zatím stejně malý takže mi na ultravuku možná zase nic neřeknou.
Docela dobrý ne??? Myslela jsem si že tohle by nebylo moc možný ale už začínám věřit všemu možnýmu.

Jinak mi na jedný diskuzi odepsala jedna paní, že měla kamarádku které HCG test z krve říkal negativní a ona přesto byla těhotná a teď má zdravý mimčo.
Takže ono je asi možný úplně všechno.

Každopádně pokud mi večer na ultrazvuku řeknou nějakou novinku, tak se ještě dneska ozvu.
A ještě jednou děkuju za vaše příspěvky. Tenhle server je fakt perfektní. Zatím jsem se tady dozvěděla mnohem víc než z knížek.
Přeji vám všem hodně moc štěsíčka.....
ahoj Renda
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Můžu být ještě stále těhotná? Renda (stále bezdětná) 20.11.2000 21:2
*Re: Můžu být ještě stále těhotná? Lucie 25, zatim bez miminka (uz ne dlouho) 1.12.2000 13:17
**Re: Můžu být ještě stále těhotná? Eva, 24. týden 4.12.2000 17:46
***Re: Můžu být ještě stále těhotná? Renda (stále bezdětná) 5.12.2000 11:9
*Re: Můžu být ještě stále těhotná? Edyta 4.12.2000 17:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.