| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

20.11.2000 21:02:35 Renda (stále bezdětná)

Můžu být ještě stále těhotná?

zdravím všechny "maminy" i ostatní,
prosím vás, moc bych potřebovala poradit.
O miminko se snažíme už asi rok a půl, a konečně se nám poštěstilo vidět 2 proužky na testu (i když byl velmi slabý). Test jsem zkoušela 2x se stejnými výsledky /to bylo v sobotu a v neděli/.
Od soboty mě bolí v podbřišku (ale jinak než při MS) a objevilo se slabé "špinění".
Dnes se to krvácení zhoršilo a o moc zesílilo. Žádné velké bolesti nemám a k silné MS se to také ještě nedá přirovnat.
Zítra se chystám k doktorovi, ale myslím že mi toho asi moc neřekne.
Slyšela jsem o tom že je možné mít MS a přitom být těhotná.
Teď mám v hlavě pěkný zmatky. Jestli jsem byla vůbec těhotná, jesli je nějaká šance že všechno bude v pořádku...
Nevíte náhodou, kdyby to krátké těhotenství skočilo, za jak dlouho by se to projevilo na testu? Vlastně za jak dlouho už se ten hormon (HCG) pak neprojeví? Jsem už smířená se všemi možnostmi ale z té nevědomosti už začínám šílet.
Pokud budete mít někdo podobnou zkušenost, budu moc vdečná za každou odpověď na "Rodině" nebo na můj e-mail.
ahoj Renda
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Můžu být ještě stále těhotná? Renda (stále bezdětná) 20.11.2000 21:2
*Re: Můžu být ještě stále těhotná? Lucie 25, zatim bez miminka (uz ne dlouho) 1.12.2000 13:17
**Re: Můžu být ještě stále těhotná? Eva, 24. týden 4.12.2000 17:46
***Re: Můžu být ještě stále těhotná? Renda (stále bezdětná) 5.12.2000 11:9
*Re: Můžu být ještě stále těhotná? Edyta 4.12.2000 17:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.