| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

4.12.2000 17:17:33 Edyta

Re: Můžu být ještě stále těhotná?

Ahoj Renčo
Píšeš že se snažíte o miminko rok a pul my jsme se starali skoro 4 roky.Přišlo se na to 6e mám zvýšeny testosteron tedy mužský hormon jeden lékař mi tvrdil, že otěhotním , ale skutečnost vypadala jinak a tak jsem začala chodit k jinému lékaři .Menstruace jsem mněla nepravidelné a taky jsem neovulovala a tak jsem začala brát duphaston po 3 měsících jsem otěhotněla a nevěděla o tom testy jsem ani nedělala protože pokaždé jsem byla hodně sklamaná. A stalo se. Renčo duležité je nemyslet na to že chceš dítě pust to z hlavy. A ted Tvuj problém hormon HCG se objeví v krvi jakmile otěhotníš a nevymizí pokud test byl pozitivní asi těhotná seš stává se že některé ženy krvácejí až do 3 měsíce duležité je abys co nejrychleji navštívila lékaře, který těhotenství potvrdí třeba i ultrazvukem ale častěji se bere krev.V brzkém období těhotenství ale muže dojít i k potratu a žena často o tom ani neví a tak krvácela jsi před nebo po prodělání testu.Hlavně se nestresuj věřím , že vše je v pořádku.Já jsem ted v 18 týdnu a trápí mně jiné otázky. Držím Ti palec a věř ,že všechno dopadne dobře.Měj se krásně a pozitivní myšlení ti přeje Edyta
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Můžu být ještě stále těhotná? Renda (stále bezdětná) 20.11.2000 21:2
*Re: Můžu být ještě stále těhotná? Lucie 25, zatim bez miminka (uz ne dlouho) 1.12.2000 13:17
**Re: Můžu být ještě stále těhotná? Eva, 24. týden 4.12.2000 17:46
***Re: Můžu být ještě stále těhotná? Renda (stále bezdětná) 5.12.2000 11:9
*Re: Můžu být ještě stále těhotná? Edyta 4.12.2000 17:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.