| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 25933  [Dalších 25903 >>]
VěrkaS + 3♂ 69905
12.5.2013 9:47:00
Holky, máte všechny moc hezký dětičky... snad se někdy dokopu a nějaký aktuální fotky do deníčku taky hodím... ~;)
Kozovka+Verča 8/04+Tom 1/08 56775
10.4.2013 20:53:09
kdyby jste se neměli náhodou co dělat,tak sem také hodila do deníčků pár foetk :-)
Kozovka+Verča 8/04+Tom 1/08 56775
10.4.2013 20:32:20
Pěkný večer všem :-)

Moc Vás všechny co jste zavítaly ráda "vidím" i když některé i už znám lehce osobně~f~
Tak já se také přidám s nějakým info~t~

Tomík jede také letos prvně na svojí školu v přírodě na Vysočinu(Věrko) na Tři studně=Fryšava.
http://www.horacko-penzion.cz/

Máme "za sebou" logopedii a už jen lehce doučujeme a dopilujeme ř,jinak r a ,š,ž,č super zvládá.
Máme očkování v očekávání,teď jsme podstoupili odběry na žloutenku F co CHYTIL švagr,bohužel jsme sním byli párkát v kontaktu,tak jsme všichni blízcí šli pro jistotu na odběr krve a čekáme na výsledky. Až uvidí dr jak to dopadne tak nás teprve naočkuje.

Jinak nevím jak jsou na tom vaši lednáčci:
NAŠE MATEMATIKA===ten náš rozumbrada má asi "úchylku" na počítání,jinak si to neumým vysvětlit. Verča jak chodí do 2 třídy tak má sem tam nějaké pomůcky na mamtematiku,a Tomáš nesmírně baví počítání,už sám zpaměti zvládá napočítat od 100,na kalkulačce si už sám dává 3ciferná čísla a předčítá si je,chce se učit počítat=má dovoleno do ségry(a ode mě) jen do 10 .
Matematika ho prostě bere neskutečně. Ještě tedy nezjistil že se ségra učí násobilku a dělení,tak doufám že na to nějakou chvíli zapomene.

Také ho strašně moc zajímají,tornáda,hurykány,sopky,cely..........velmi populární je u nás Prima ZOOM~d~~2~


Kloka + 3 63919
10.4.2013 20:22:44
Věrko, není. Vysočina je super, ale D1 je jedno velké mínus, přes které naše auto skoro každý víkend fakt nepojede. Navíc je to od nás i přes celou Prahu. Míříme na sever. České středohoří. Ale nechci to zakřiknout, v pátek máme podepisovat smlouvu.

Norýsek se oblíká rychle. Když chce ~t~. A když to na něj přijde, zpívá nahlas a hlavně pořád. Třeba půl dne. Je mi to blbý, ale fakt už ho občas musím poslat, ať jde zpívat jinam. Prostě se to nedá. ~6~ Někdy si kluky na chvíli vyměníme, ne? Nepochybně bysme obě došly k závěru, že jsme s tím svým spokojenější. Je to tak krásně zařízený ~s~
Jak se má Janča K.? Kolikrát jsem si říkala, že jí musím napsat...ale kromě nedostatku času mě odrazuje i to moje pisatelský postižení. Kdybych chtěla psát všem, kterým bych ráda, nebudu dělat nic jinýho a odbavím tak dva tři za den ~d~
VěrkaS + 3♂ 69905
10.4.2013 18:10:01
Kloko, tak to doufám, že ta chalupa bude někde na Vysočině, abych tě mohla přesvědčovat, že naši kluci jsou OPRAVDU!!! učinění andílci ~;)
Klidně bych tu na Matyho něco práskla, ale ono fakt není co... dobře, teď mě napadá, že se pomalu oblíká a hrozně nahlas zpívá ~t~ A Honzík je na prahu puberty a to je taky někdy boj to ustát, ale dá se to :-)
Kloka + 3 63919
10.4.2013 9:47:17
Kate, já vevidím rozdíl :-) Pravda, školáka ještě nemám a nikdy mi to nikdo neukazoval...ale já to asi teda držím spíš tím špatným způsobem...a žiju

Taky ty první dva roky s dalším miminem nevyhlížím s radostí, je to nefalšovanej vopruz, a to většinu času a dlouhodobě, nejsme nijak moc miminčí typ...ale já zas když si představím, jak sedíme za 5 nebo 10 let u stolu a jsme tam jen čtyři, mně je to smutno a málo. Vím, že bych hrozně litovala. Ale zas se tím moc nekrmím, protože třeba to nepůjde a další dítě nebude. Ono už je mi to trochu podezřelý, že už ho dávno nemáme. Ne že bysme se vyloženě už dlouho snažili, ale taky žádný opačný snahy nevyvíjíme. Tak se jen divim. Ale taky až teď opravdu chci, tak třeba je to tím a povede se. ~3~

Práce mám hrozně, ale naštěstí mám chlapa, co doma zastane cokoli a fugunje to unás tak, že domácnost má z většiny na hrbu ten, kdo má zrovna míň práce pracovní. Tak teď nám tu Ondra docela často vyvařuje a uklízí.

Jo a vlastně, kupujeme chalupu. Přijdu se pochlubit, až to bude podepsaný. A přepsaný. Až to dáme lehce domromady, můžem tam udělat sraz. Ono je to takové trochu...větší.
Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
10.4.2013 9:46:25
Ahojíík

Kloko děkuji ti.
pamatujete jak jsem mluvila otom že druhéé néé a je to tu že?~t~prostě to přišlo a moje pudy začaly hoodně řvát.

Miuška už je samostatná a občas si říkám ,že opět nastane ten schon ,že se nazastavím ,ale Miu bude pomocnice v tom jsem si jistá.
Moje nejmladší sestře se před 13 dny narodila holčička Miu na ní kouká jak obrázek v postýlce ,a furt jak jí pohlídá at si jdem dát kávu atd...~s~

miu je drak ,zlobí,naposlouchá ,je jí všude ale je strašně citlivá a dává nám horzně najevo jak nás miluje,neustále nám to říká a objímá!!což je nádherné a já jsem štatsná že to umí.Já to neuměla u své mamky neznala a asi proto se snažím aby to věděla a ona to oplácí!!!~s~~s~~s~

Strašně se těší na brášku

jinak letos poprvé jede na školku v přírodě a já nevím jestli to ustojím,ikdyž jede v termínu mého porodu tak budu mít asi i jiné starosti než myslet nad všelikjakéjma hororovýma scénářema~d~jsem hrozná ta pupeční šnůra tam pořád je dooost veliká~t~

loni si zlomila ošklivě ručičku byla dvakrát na operaci ale zvládala to suprově ani jendou nezaplakala že jí to bolí ba naopak řádila dál i ze sádrou~j~Mia no co víc říct.

Jinak co čtu tak jsem pochopila že vašim ratolestím píchali do rukou??vakcínu?Miu dostala do zadku
*Kate*+ dve holky 05+08 50403
10.4.2013 9:21:57
~t~Verko, úplně tě chápu, taky si hrozně libuju jak jsou holky velký, samostatný, rozumný...prostě paráda ! Naprosto mi nedochází, proč si lidi zase do domu pouští další problémové mimino, když s těma většíma je to taková pohoda ~t~ ještěže jsou holky blízko u sebe, u většího rozestupu už bych se natuty neodhodlala....jsem prostě líná a pohodlná ~q~

kloko...tak to máš teda fakt dost práce...já si zrovna včera říkala, že jsem doma už x měsíců a jaká jsem kůže líná....no kámoška mě uklidnila....povídá...dyť si makala šest let na mateřské, ne ? tak to máš za odměnu....tak mě uklidnila, má pravdu ~t~

mmch, vidíte jak holky drží ty voskovky ? zuza naprosto ukázkově, starší druhačka jak prase....kdybych jí ruku zlomila, tak to nebude jiné ~o~ ví to, přehazuje si to když jí vidím, ale sama to neudělá....učitelka už mi řekla, že to je nepřeučitelný zlozvyk, paráda ~q~
Kloka + 3 63919
10.4.2013 9:04:48
Ahoj holky, je hezký, že sem ještě občas někdo nakoukne. Vzpomínky na život s naší diskuzí mám moc ráda ~s~


Tak Norýsek měl na očkování reakci významnější než dřív, měl hodně oteklou ruku,nadloktí úplně tuhé a bolelo ho to asi 2 dny. Jinak ale žádné teploty apod.

Zdeni, já mám spíš trochu pocit, že jsem z práce (i když to dlouho byla víc škla) nikdy neodešla. A jo, pamatuješ si to dobře, překládám. Nějak jsem se zajímavě chytla a překládám knížky ze švédštiny. Už mám na triku tři detektivky, překládám další, na další tři mám smlouvu a další se valí. A pak taky už dva roky šiju a prodávám taštičky na serveru podobném fleru, ale v Německu. Takže jazyky a ruce mě opravdu živí, tak nějak jsem si to představovala ;-)
Děti máme zatím pořád ve "školce" v místním DDM, což je jenom na dopoledne, bez oběda, svačinu s sebou. Od příštího roku už je konečně oba přijali do normální školky, tak na tom snad nebudu s časem tak příšerně jako teď, je to trochu schýza.
(Vzpomínáte si na mě, tu ukecanou? ~y~ )

Petruško, tobě držím palečky, ať si hezky užiješ i tu závěrečnou zatěžkávací část těhotenství a malej ať se narodí zdravej, to je jasný. Miuška je na první pohled dračice, moc vám to oběma sluší.
Taky moc doufám, že Theuška bude z našich dětí mít tu celiakii jako jediná. Norýsek je podle krve v pořádku a další děti jsou teprv v plánu...nějak jsme se na těch dvou zasekli. Ale já až v posledních měsících konečně začla zase cítit touhu po miminku, tak je asi až teď ten správný čas. Čtyři mám pořád za ideál...jen kde vzít chuť a sílu zas zvládnout dvě nějak rychle za sebou...

Kate, z vašich holek jsou už taky slečny, co? Já je viděla ještě snad obě s takovýma buclatýma tvářičkama ~3~ Doma s dětma to může být náhodou fajn, pokud teda člověka netlačí peníze. Dovedu si představit, že bych si to pár měsíců užívala...doma jsem teda pořád...ale má to hlavně ten efekt, že moje pracovní doba nikdy nekoční a práci si domů nemusím ani nosit, ona tu na mě přímo číhá ~y~

Věrko, z tebe mám pocit, že ten trik na hodný děti je snad v tom, že je člověk pořád jen chválí - myslím před okolím ~y~ Norýsek je docela číslo. Ve školce, kde je jenom max.15 dětí mi paní učitelka říká, že by s tou poslušností měl něco dělat, protože to jinak bude v normální školce průšvih. Tak už se na ten průšvih připravuju, protože on je prostě občas k nezastavení. Ale většinou nejde o nějaký čistý lumpárny, spíš nedokáže přestat s nějkou divokou a často hlučnou zábavou, kterou si našel...
Ale v podstatě jsou oba zlatý a jsem často hrozně ráda, že je mezi nima tak malý věkový rozdíl. Jsou to prostě parťáci a moc bych jim přála, aby jim to tak vydrželo napořád.
VěrkaS + 3♂ 69905
9.4.2013 20:44:19
Ahoj,
Maty teda reakci na očkování tentokrát měl ~:( Jeden den horečka a bolela ho ručička...ale co už nadělám.¨
Maty je teda opravdu hodné dítě... je takový miloučký až roztomiloučký, děti i učitelky ho ve školce milují... jenže on je pořád takový telátko naivní~;) ale v testech na logopedii mu vyšlo, že je na svůj věk chytrý a bystrý... tak nevím - prostě je to spokojené a šťastné dítě...
Asi už jsem psala, že se nám nemoci vyhýbají a jsem za to opravdu ráda!

Doufám, že se dokopu k tomu, abych vložila nějakou aktuální fotku.

Zdeni, pamatuješ si to dobře... ale situace se změnila a my se rozhodli, že tři děti nám stačí ~;) Prostě jsme si moc zvykli na tu pohodu, když jsou děti velký a samostatný ~:-D
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 25933  [Dalších 25903 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.