| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25933  [Dalších 25913 >>]
Petra+Tom 123808
25.9.2013 20:11:26
Ahoj, nejsem sice zkušená matka, ale pokud půjde Tomík za rok do školy, tak mám horkého favorita, aktovku od české firmy Emipo. Batohy se mi u prvňáčků nelíbí.
K Vánocům ani k narozeninám ji nedostane.
muffy+Vojtíšek08+Matýsek09 47032
23.9.2013 18:46:34
Ahoj holky a ledňáčci.
Skoro bych zamáčkla slzu při představě, že naši bobci půjdou do první třídy. Protože jste tu už některé zkušené matky, dovolím si nadhodit téma školních batohů či aktovek. Máte už vybraný typ, značku?
Já občas okukuju u dětí,ale uvítám postřehy od rodičů.
Měl by ji přinést Ježíšek nebo bude k narozkám.

Jinak ke všem přírůstkům moc gratuluju!
Petruško, krásné fotky!
Taky dám jednu do alba, je z června.Pa.
Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
30.7.2013 16:17:12
holky všem vám moc děkuji.
Malej pěkně roste ,je dobře živenej:-))
trochu nás zlobí prdíky ,ale není to tak hrozný jako u MII.
Miu je super je v pohodě žádné zvláštní výjevy:-))styl žárlení a podobné věci ,mám pocit že víc zlobí ,ale je to asi tou pozorností:-))

házím fotečku sem já opět zapoměla vstup na lednáčky:-(

v porodnici
a ted už je cvalda a je víc podobný MIe jak je nabaštěnej:-))

KackaMik+8/05+1/08+6/16 21921
29.7.2013 19:58:52
Petruško moc gratuluju a přeju hodně zdraví a štěstí celé rodince a nejvíc toho nejdůležitějšího! ZDRAVÍ!!! ~;((~x~~x~~x~
Věrka a 3 kluci 4801
30.6.2013 22:09:12
Petruško, moc gratuluji k narození Tobiáška! ~x~ Přeji moře zdravíčka a rodinné pohody! ~s~
Kloka + 3 63919
27.6.2013 9:36:02
Peti, moc gratuluju k miminku! Ať se Tobiáškovi na světě líbí a všichni dohromady se rychle sžijete! To vám to hezky vyšlo, že byla Miu právě na školce v přírodě a po příjezdu najde doma brášku, viď?
Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
26.6.2013 11:06:39
ahojííík

jdu vám písnout že 20.6. v 8.11hod,se mi narodil syn Tobiášek.
měří 49cm a váží 2900g.je zdravý a má se čile k světu!!
až bude trochu času dám fotečku§
je spíš manžel ale i Miušku tam vidím!!!

malá je na školce v přírodě a tak se dva dny zžíváme doma sami a zítra ebudem vžívat podruhé s Miuškou!!!
Bochi,Davča+Verunka 63832
25.5.2013 14:01:12
Koukám,že na diskuzi ještě sem tam někdo příjde...to je fajn :-)
Petruško moc gratuluju k vysněnému druhému miminku -at vše dobře dopadne.
Kloko gratulace k nové chalupě...
Ostatní zdravím také.

U nás je dost živo, puberťák Davča ,ten už si chodí kamsi,ani nevím a kdy příjde...přespává už i u kámošů....prostě skoro dospělej (16 let)
Verunka je moje zlatíčko, i když teda je jí hodně, a když byla na ŠVP bylo to takové divné ticho....:-( ,bylo mi hodně smutno.
Ještě rok a jde do školy, tak strašně to uteklo...a utíká..Kde jsou ty časy, co jsme je měli v bříšku nebo jako malinkatý miminka.~d~~d~~d~

Verča je strašně šikovná jak sportovně(na lyžích,bruslích-zimních i inlinech),plavání,tanečky atd, tak i v malování a ostatním, dělá mi velkou radost.~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~
acuschla 65796
17.5.2013 14:03:12
Dala jsem fotku na ledňáčky protože tady to neumim :-)
acuschla 65796
17.5.2013 13:56:50
Ahoj holky...nevím proč, ale dneska jsem si na vás vzpomněla :-) Nakoukla jsem o pár listů zpět a moooooooooooooooc gratuluji Petrušce !!!
My už máme top stav ~j~ 3 děti nadhlavu. Sára má 5. Daniel 2,5 a Ráchel 1,5 takže jsem do rána do večera venku a pořád v pohybu.
Sára měla ještě do včera delší blond vlasy po ramena ale prodělali jsme nedávno neštovice tak jí to začalo šíleným způsobem vypadávat tak jsem jí ostříhali na kluka. Má to ale super. Dneska jsem pro ní přišla do školky a hledala ji. pak se ptám učitelky kde je Sára a on aže stojí předemnou. Byla otočena ke mně zády a já nepoznala vlastní dítě~:-D~:-D~o~
Za 3 týdny se chystáme na dovolenku do Chorvacka tak už stresuji jak zvládnem cestu......
Krásné prázdniny přeji všem :-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25933  [Dalších 25913 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.