| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Všechny názory k článkům

 Příspěvky 110 z 354344 [Dalších 354334 >>]
Bobo
(IP adresa 10.80.2.253)
  • 
15.2.2019 22:14:07
Z Asie jsem ještě neuvedla Izrael a autonomní území Palestiny, Vietnam, Thajsko, Malajsie. Věř - nevěř, Bůh je mi svědkem. Všude létáme s manželem na vlastní pěsť. Letenky přes vyhledávače letenek, ubytování přes Booking či přímo na místě. Program si plánujeme měsíce s předstihem. Některé země jsou vízové, jiné nikoliv.Vše zvládáme¨vyřídit. Filipe, my jsme za vodou, peníze máme a hlavně chuť vše dohnat. Začali jsme létat až ve středním věku, ale počtem destinací necháváme za sebou skoro všechny mladé lidi. A také je občas potkáme na cestách. Ale většinou spíše Poláky a občas Slováky. Češi létají v menších počtech a spíše na Bali, Lombok, či Filipíny, jižní Vietnam či Thajsko. Například v Uzbekistánu a sousedním Kyrgyzstánu žádný Čech široko daleko ani v Kazachstánu. A do Iránu se moc těšíme. Snad jedna z nejlepších zemí na cestování. Kdo má strach a věří propagandě Washingtonu či ČT, tak ať raději sedí doma. A další plány? Rusko a vlakem přes Bajkal, Mongolské stepi až do Pekingu, či do Saigonu. Inspirovala nás trojice mladých Čechů, na které jsme narazili v městském autobusu v Saigonu. Ale až za pár let, až budeme v důchodu. To chce optimálně minimálně měsíc až 6 týdnů. Buď poletíme do Moskvy a nebo až do Irkutska. O to kratší dobu se povezeme vlakem. U Bajkalu si dáme také krátkou přestávku a ve studené vodě se každopádně vykoupeme.Další plány jsou Znovu Kyrgyzstán, jezero Issyk- kul a hory kolem. Tam to ovšem chce vyrazit nejlépe do začátku září. Jinak začne proměnlivé počasí, deště a ochlazení. Tam se dopravujeme mašrutkama, super zážitek. WC na cestách jen suchá, překračování hranic je také adrenalin. Přísně střežené, divoké řeky, dlouhé fronty...
(IP adresa 10.80.2.253)
  • 
15.2.2019 19:49:58
Ano jak říkal velký V I Lenin a Mireček v básníkách, se učit, se učit, se učit.

Sice se učit věci které jsou k ničemu ale někdo rozhodl že tohle je potřeba a bašta.

Já už jen čekám až za mnou někdo přijde a řekne "hele zpěvem se dají vydělat spoustu peněz, stačí se jen, učit se, učit se, učit se.
Je to tvoje chyba že seš na tom špatně, podívej na Káju G. Ten se učil, se učil, se učil. A má vilu na Bertramce."

"Tedy podotýkám že se učil, se učil, se učil silnoproudým elekrikářem"

Doufám že i autor tohoto článku je schopen mě pochopit že je v našem vzdělávacím procesu něco špatně. A že holt, nejen zpívat, se naučí ten kdo na to má nadání.

A ti ostatní jsou hudlaři.
😎😎😎

Filip T.
15.2.2019 14:31:29
Trochu pochybuju, že takhle fakt žije někdo, kdo si musí obden zvedat sebevědomí výpadama přes internet. Chlubit se anonymně je snadný, vymyslet se dá cokoli.
(IP adresa 10.80.2.253)
  • 
14.2.2019 19:17:31
Jíst vajíčka?, Ne . Jíst vepřové sádlo? Ne. Jíst ztužené tuky? Ne. Jíst bílou mouku? Ne. Jíst houby? Ne. Jíst jablka? Ne.

Já už zažil, že se má a nemá jíst - snad vše co mě napadne.
Stačilo pár let a bílé bylo černé a špatné dobré.

Běžte už s podobnýma kecama někam!


A od doby HARVARD CAPITAL and CONSULTING - ničemu co se podobně jmenuje, nevěřím.
Zufi.
14.2.2019 16:43:10
Když chci vysvětlit např. vznik Anglikánské církve, musím vystihnout okamžiky, kdy jeden si kreslí, druhý je s asistentkou na chodbě, aby se uklidnil a třetí zírá z okna.
Pak si se třídou i ,,pokecáme,, o Anně Boleynové:-).
14.2.2019 16:22:35
Funguje to úplně nepochopitelně i s 1 nebo 2 asistentkami ve třídě. Asistentky dělají s inkludovanými dětmi něco jiného, moc nechápu, k čemu to celé je. U mého syna ve třídě (5.) je z 22 dětí 10 se speciálními potřebami. Z toho 2 děti, které byly do 4.třídy ve zvláštní škole. Takže chudák učitelka. A chudáci normální děti, o nadprůměrných ani nemluvím. Bylo mi řečeno, že na nadané děti není čas, a pokud chci, aby něco uměl, musím se mu věnovat doma. Fakt super~8~
14.2.2019 14:40:12
Došly Vám prášky či co? Vůbec nechápu, proč se pod článkem o asistentech ve třídách trefujete do osobního života někoho z Rodiny.cz - potřebujete si "odléčit" nějaký komplex, máte PMS či Vás naštvali na úřadech?
BTW. to tu není někdo jako moderátor diskuzí? Tohle je podle mne dost za hranou....
Zufi.
14.2.2019 14:07:00
Nejen výuka:
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree.asp?all=yes&id=19407518&typ=0
Bobo
(IP adresa 10.80.2.253)
  • 
14.2.2019 11:10:48
Takoví nepatří do běžné třídy. Dost těžko nezvladatelnému, či mentálně postiženému žáku asistenti mohou něco sdělovat POTICHU. To se vzájemně vylučuje a musí zákonitě hrubě narušovat výklad. Co si dovedu představit, že penál, rozevřené kružítko či rovnou celou školní kabelu hází po "učitelkách" typu Zufi. Tak, to ano.
 Příspěvky 110 z 354344 [Dalších 354334 >>]

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.