tisk-hlavicka

Všechny názory k článkům

 Příspěvky 110 z 351816 [Dalších 351806 >>]
*

19.1.2017 7:34:19
Pole levandulové,
jestli to bude takto pokračovat, lyžujeme na běžkách 3měsíce a mě bude klidně stačit i měsíc a půl.......a to opravdu není málo. Sněhu je hodně, stopy začínají asi 30metrů od domu. Asi 150m od domu jsou udělané i rolbou od města, houby zle.

Jinak nevím jak čteš,ale profesor to chtěl zařadit, rodiče né, 2 ze třídy byli proti a už se to nekoná.....od školy jsem si tak myslela, že by to byla ta změna k TV....a profesor Tv přišel s tím, že by s nima o TV běžkoval, můj nápad to nebyl. A i s tím, že teda holt nepůjdu s nima odpoledne já...., že by se zase něco líp naučil, zlepšil.

A nyní je mi to jedno, už jsme byli tolikrát, chodíme denně.....o víkendu někdy i 2x. A pro ty co je jednodušší nemít běžky.....je zajímavé, že v té třídě mají běžky všichni(no tady má většina lidí běžně i sjezdovky), znova se to tam řešilo. takže jde jen o lenost....a nevím co od rodičů....

Zatím jsme s klukama byli na běžkách asi 18-20x....takže mi neříkej, že není prostor....ano loni a roky před tím asi 3-4 roky jsme byli tolikrát asi za 3 měsíce, nebyl sníh.
Jo a já ještě předloni měla běžky a boty co jsem s nima byla na lyžáku sama na střední darovala jsem je dál a jsou využívaný. Tu a tam se u popelnic objeví boty a lyže starší a zmizí hned a lidi na nich jezdí.
Zrovna mi říkal známý, že přišel o lyže, ale že se objevili u popelnice, tak letos může zase běžkovat.
V našem městě pope

Jinak teda když byli menší....jezdili jsme na sjezdovky každý víkend...do konce března.

A to o čem píšeš, to se ve škole dělá....posilovna, tanec- ten by tu byl pro staršího loni....1/2 roku se nacvičuje předtančení v rámci TV 1 hodina týdně.

pokud škola chce pestrý to dokáže udělat, ale holt, někteří rodiče si to nepřejí. nerozumím tomu......

*

19.1.2017 7:14:56
Jo o tom jak špatně jsou na tom některé děti jsem se přesvědčila na různých srazech.....je to opravdu šílené, že fyzička veškerá žádná......~Rv

Ale mluvíme o lidech okolo 18-19let, jezdí se pravidelně a studenti si to chválí....tak to asi pro ty profesory není tak strašné.
Petra (dvě děti)
(IP adresa 62.209.230.35)
  • 

18.1.2017 21:32:30
Mně to příjde super...jednoduché, pár takových a podobných "prkotin" zabaví na dlouhou dobu (nebrala bych to jako úklid, ale jako hru, samozřejmě) a navíc, vlastně hrou se mrňata pomaličku budou učit soustředit, obratnosti i tomu, že podlaha se prostě uklízí a mamince je normální pomáhat, navíc se budou cítit platní a důležití....
a je jasné, že časem - o to dříve - zvládnou trénované :o))) obratně, s lehkostí a samozřejmostí

Pole levandulové
*

18.1.2017 16:22:38
Proc by meli vsichni lyzovat? Proc uprednostnovat jeden sport, ktery jde delat jen par dnu v roce? Mne by se libilo, kdyby deti ucili tancit, sebeobranu, to se da uplatnit casteji. Samozrejme to od skoly necekam, zaridim to detem individualne, stejne tak ale cekam toleranci smerem od ostatnich k nam. Nase rodina nelyzuje a nejezdi na kole, hybeme se jinak a nevidim duvod pro posilani deti na lyze jen kvuli tomu, ze rodice spoluzaku si to preji zaradit do vyuky.
jentakj
  • 

18.1.2017 12:43:09
Lído - na kola bych s dětma /houfem dětí/ nejela, leda že by byly cesty mimo silnice. A navíc syn se školou jezdí, se základkou, ale i když ty děti jedou, tak neujedou na kole 13 km!!!!!!!!!! Vždy se najdou dvě nebo 3 děti, s kterými musí někdo zůstat na místě, někdo další dojet pro auto a děti odvézt. Je to obrovský problém - kvůli dozoru nad ostatními dětmi. A ty děti jsou na pokraji fyz. vyčerpání - fakt. A to se jezdí jen a pouze po rovině - prakticky po rovině a ve velmi mírném tempu.
Pak druhostupňové děti chodí na pochod 6 km - jedou třeba někam vlakem, pak se udělá trasa s nějakými zajímavostmi a zastávkami, dojde se zas na vlak a jede se zpět. Jsou děti, které to nejsou schopny ujít.
Neuvěřitelný.~a~
Hanina
(IP adresa 93.91.51.130)
  • 

18.1.2017 11:04:21
Ježíši Kriste, ještě že už jsem babička a ne dítko moderních rodičů. Dítě svázat do supermoderní zavinovačky, aby se nemohlo ani pohnout (chybí mi tam do huby roubík) a nechat umlátit v postýlce snů do bezvědomí. Mezitím se cool maminka může věnovat Facebooku a psát si s kámoškama, co si koupila za supermoderní vychytávku, jak strávila včerejší večeři a jaké hovínko udělal nunánek. Automatický vyprazd/novač plínek by nebyl?
PS: zapleť Pámbu za moji maminku, která sice něměla tyhle supermoderní vychytávky, plíny vyvařovala postaru v prádelňáku na sporáku, ale pochovat nás uměla vždycky. Och, jaké jsme měli krásné dětství, když jsme si jako děti po dešti dělali ve stoce rybníčky (protože za mého dětství ještě nebyla kanalizace) a přišli jsme domů špinaví jako prasata od hlavy až po paty, vyráchaní ve studené vodě, ale zdraví a šťastní. Dnešní dítě by z takového života chytilo minimálně zápal plic, my neměli ani angínu, první angínu jsem dostala až jako středoškolačka.
Babsi+2
*

17.1.2017 20:58:02
Pro rodiče vícerčat to musí být super! Na jedno dítě mi prozatím stačily ruce. Obávám se, že mít doma takovou postýlku, zlenivím a už bych dítě neměla tak často v náručí, jak by bylo potřeba.
*

17.1.2017 18:06:09
A málem bych zapomněla ve třetáku gympl: jezdí všechny třídy na týden na kola....do Krkonoš nebo Jizerek.

A nejsme jediní, známé děti chodí jinam na střední a na kola jezdí taky, jen ve druháku. A ty to mají jako putovní týden.

Vzhledem k tomu, že syn jezdí na kole, tak kol máme dost tak budeme půjčovat, komu budou ty co se nám tu válí a už se na nich nejezdí.

A ještě jezdí na chmel....sice jiný druh pohybu,ale jezdí straně unavený a namožený....

A jsem škole vděčná, že se snaží i když to ty rodiče kazí.
*

17.1.2017 17:58:12
Hanina, mám děti skoro 12let ve škole(několika)...školy se snaží, tělocvikáři se snaží.....rodiče jim to kazí. Typu Bára.


Moje děti mají kamarády na různých školách......mého staršího syna kamrád se dostal díky TV ve škole na rafty a skončil i na kroužku, který škola pro ty co to opravdu nadchne. Vyhráli Evropu, už 2x....MS bohužel, škola nemá peníze na startovné.

z doslechu toho vím dost i o jiných školách přímo od známých.Bruslení s Mš, Zš o TV, klidně i z družinou.

Třeba naše Zš, chodí plavat každý rok 15-20lekcí. Takže 1-5. třída plave 40hodin ročně, dokonce kvůli tomu od druhé pololetí mění rozvrh.Náklady na dopravu řeší většinou obec, někdy jsme to z části platili. 3. třída platí 0kč.

3kolu v přírodě jsme platili taky jen pobyt, BUsy platila obec.

Rozhodně po škole nechci,aby suplovala mě. A brala mi je na lyže, brusle...a podobně,ale přece jen je to jiné s těma kámošema, dá se toho víc dělat v 10-18 lidech než s rodičema.

jedno dítě mi na sjezdovkách jezdí od 4let, druhé od 3let a oba mají raději běžky.....a to mě každý říkal, že si čuchli k sjezdovkám a na běžky je nedostanu.

Pohyb jim nevadí, nesnáší kolektivní sporty, kazit to ostatním, nebo někdo jim.

A to mě napadlo, přespolní běhy, taky se to běhá mezi školama až na kraj....vím to syn vyhrál škole okres. A jeli na kraj.....

A jinak se přiznám, atletika mi šla,ale kotrmelec jsem nikdy neudělala rovně. Z kladiny sestava 5, hrazda 5, cvičení na koberci 5. Salta na velké trampolíně 1, skoky do výšky 1 , běhy 1, hody 2. Ještě, že už se to tak trapně neznámkuje......
*

17.1.2017 17:39:52
Báro,
dobře....běžky mají doma všichni, když se dělal průzkum. Ptali se na rodičáku, ptal se učitel znovu před vánoci. Rodiče se o ně bojí-o děti né o běžky.

A na druhou stranu, mě je týden ve škole nikdo neblokuje a jsme na nich každé odpoledne. Takže mě už nyní vadí jen to, že mi ho nikdo odborně nevede....., že by mu třeba ty 2-3 hodiny s učitelem daly víc než každé odpoledne 7 dní v týdnu.

NEboj moje dítě taky plave, jezdí na kole asi docela dobře, vyhrál si na podzim MR. Chodili na florbal, horolezili a podobně......bruslí si na rybníku teda....

Proč- pro tu změnu, že nejsou zavřený v tělocvičně, budou venku, na čerstvém vzduchu. A že tělocvikář vyvine aktivitu o které tu psal někdo další, že ve školách není,ale když je jak to dopadně...a 90% rodičů to bere jako super a 10% to zkazí těm ostatním.
 Příspěvky 110 z 351816 [Dalších 351806 >>]

Komerční sdělení


(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.