| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Všechny názory k článkům

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 352953 [Dalších 352933 >>]
Filip T.
17.11.2017 14:05:07
No jo, mě holt odmala poezie přitahovala, na Nedělní chvilku jsem občas kouknul v domnění, že by to mělo bejt něco špičkovýho, jako děcko jsem nejdřív myslel, že to musí bejt dobrý, když to dávaj v televizi (tam přece nemůže každej!) a recitujou to dospělí, ti by měli vědět, co je dobrý a co špatný. Postupně jsem začal víc a víc věřit svýmu citu, kterej říkal, že je to dost děs. Aspoň z oněch úst, co jsem zmiňoval, Kopeckej by byl určitě lepší, i s těma aktivistickejma veršíkama, ale ten se tam asi spíš mihnul - ale upřímně: nevím. Hodně často tam byly Švorcová s Pelikánovou a ty teda recitovaly jak ochotnice.

Sračka je Major Zeman jako takovej, bez ohledu na jména a výkony herců, stejně jako by byla sračka, kdyby v Německu natočili seriál o hodným gestapákovi, odhalujícím různý židovský, bolševický a jiný živly. To je to hovno ze zmíněnýho přísloví, herci jsou ten cylindr.

K tomu kádrování: jsem na Rodině jeden z těch, jejich identita je známá, nic nebrání tomu neptat se mě a místo toho si udělat nezávislej obrázek. Ovšem svůj názor můžu říct bez ohledu na to, co je za mnou za práci.
Bobo
(IP adresa 193.165.96.155)
  • 
16.11.2017 15:23:36
Sračkami jsme obklopeni dnes. Nebo Vy nevnímáte záplavu braku v TV včetně televizi veřejné služby??? Tak to již se probuďte! Nejvyšší náklad zde má bulvár, nejvyšší sledovanost sračky typu pořadů o vaření, nekonečné seriály pro dementy a pěkných filmů za posledních 28 let by člověk spočítal na prstech obou dlaní. Pelikánová byla poblouzněná ale pro dnešní motáky je nejsnadnějším terčem. Každý vůl je dnes "celebrita". Kde berete tu pýchu soudit 750 herců účinkujících v Zemanovi??? Co jste zač? Co za Vámi je za odvedenou práci?
Filip T.
16.11.2017 8:12:03
No, mě se vybavuje hlavně Pelikánová, Švorcová, Moučka, Zounar, Švorca a další, jak s pohledem upřeným do dáli, k světlým zítřkům recitujou budovatelský a válečný verše, někdy i pečlivě vybranou klasickou národní a meziválečnou poezii. A major Zeman je sračka, bez ohledu na to, kolik herců tam hrálo a jakejch. Jak říká lidový přísloví, hovno neschováš, i když ho přikreješ cylindrem. A rozdíl mezi socialistickýma a komunistickýma stranama nespočívá ani tak v oslovování, jako v politický policii.
Bobo
(IP adresa 193.165.96.153)
  • 
15.11.2017 16:14:30
V nedělní chvilce poezie, na kterou poukazujete vystupovali herci velkého formátu. Pan Miroslav Moravec, Luděk Munzar, Ota Sklenčka,Ladislav Chudík, Miloš Kopecký, Alfred Strejček, Jiří Klem... Co jméno, to pojem. I ten Major Zeman, kde vystupovalo přes 750 herců je ve srovnání s dnešní tvorbou vysoce profesionální počin. Socialisté vychází z podobných zásad, jen si říkají soudruhu pouze v písemném styku. Přitom komunistické strany vznikaly až mnoho desítek let po ustanovení socialistických partají. Uveďte mně prosím, opravdu zdařilý seriál po roce 89, či film, který by dosahoval kvalit filmů 70. i 80. let. Budete dlouze pátrat v paměti.
Sylva
(IP adresa 81.200.57.129)
  • 
15.11.2017 15:02:02
Nebezpečný bývají právě ty názory, kterých se slepě drží takřka 100% populace, což v tomto případě platí víc než dost. Na pluralitě názorů není nebezpečnýho vůbec nic, už jenom proto, že názorů které zastáváš ty si může člověk přečíst milión a jsou jako přes kopírák. Sebepoškozování je duševní nemoc a basta. A nepochopila jsi spíš ty mě. Nikde nepíšu, že to nemůže znamenat vážné problémy, pouze to, že většina rodičů bude reagovat takhle hystericky právě i na jakoukoliv drobnou oděrku, kterou si někdo způsobí záměrně aniž by věděli jestli to problém je a nebo ne. Ne nadarmo to srovnávám s jinou destruktivní činností, která je v reálu mnohem nebezpečnější, ale jenom kvůli celospolečenskému nastavení se na ní tak prostě
nedíváme, už jenom proto, že kuřáci jsou dost nemalá skupinka a tak si určitá práva na sebeurčení přecejenom vybojovali.

PS: proč sakra pořád každýmu předhazujete, že musí mít děti?
Matka s dětma
15.11.2017 13:14:29
Přesně to jsem chtěla napsat. Ta 3%, kvůli kterým se buzeruje 97% populace jim na to stejně zvysoka....
Filip T.
15.11.2017 13:10:59
O znásilňování chvilek poezie socialistickou propagandou nic nepíšu, jen o přednesu. Ten dle mýho nebejval dobrej, recitovalo se většinou mechanicky stejným stylem bez ohledu na obsah, jak říkám, hlavně pomalu, zřetelně a v pravidelnejch intervalech s dramatickým důrazem. Byl jsem svědkem řady čtení poezie, kde četli autoři, jiný básníci, herci, ale i k přednesu nadaný amatéři a zážitek byl v naprostý většině případů prostě někde úplně jinde.

P S. Socialismus coby systém pod autoritativní vládou komunistický strany dost odlišnej od vlády socialistický strany v demokratickým systému.
Karkulkaaa
15.11.2017 10:38:33
Předpokládám, že se neúčastní zrovna ty děti, kvůli kterým se povinná předškolní docházka zaváděla.
Rozállie
15.11.2017 5:53:32
Sylvo, vůbec jsi nepochopila, o čem je řeč. Nebezpečné jsou právě přesně ty názory, které tady prezentuješ.
Pokud je to s tvým dětským poškozováním skutečně tak, jak píšeš, ani zdaleka se tě takové články netýkají. Nejde o žádné oděrky srovnatelné se škrábanci z křoví, ty děti dokáží být velmi vynalézavé a způsobují si hluboká poranění. Nějaké celoživotní jizvy jsou pak tím úplně nejmenším problémem.
Často se jedná o děti s vážnými depresemi, a zlehčování jejich trápení může vyústit v opravdovou tragédii ~n~

Jen doufej, že se nebudou sebepoškozovat tvoje děti nebo vnoučata.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 352953 [Dalších 352933 >>]

Komerční sdělení

Všechna témata


(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.