| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8414  [Dalších 8384 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
11.12.2022 22:08:19
Na diskotéce 28.prosince 1985, pak jsme protančili plesovou sezónu, odmaturovala jsem, první společná dovolená v Karlových Varech, první zaměstnání, přestěhování k budoucimu manželovi. Všechno během půl roku.

Po 8 letech nicnedelani a užívání si 1.dítě, 7 let po něm druhé.

Rodiče se seznámili v nemocnici, mamka sestra, táta pacient. Bylo jim oběma 18, vzali se ve 23, ve 38 se rozvedli.
mamoch 107553
11.12.2022 22:03:13
Knihu Namlouvání napsal Jan Krůta, náš učitel češtiny. Skvělý byl, ale učil , bohužel, krátce, ale naše třída měla štěstí, že ho zažila.
Stará husa 154854
11.12.2022 21:55:31
Mariko, jo, Namlouvání, to jsem hltala v Mlaďáku. Knížku jsem teda nečetla, ani nevím, že vyšla.
Marika Letní 140743
11.12.2022 21:39:43
Prarodiče asi někde na pouti, byli z nedalekých vesnic, druhé prarodiče nevím. Naši na tanečních čajích, tcháni na gymplu byli v různých ročnících, brácha si taky vzal spolužačku z jiného ročníku na sš a my s manželem na mejdanu.

Takže nic zajímavého, ale pamatuji si na knížku Namlouvání a tam byly příběhy, které psali lidé do Mladého světa. Tam byla spousta zajímavých seznámení.
Katka. 13699
11.12.2022 21:37:03
Rodiče se seznámili na taneční zábavě.
Já s prvním mužem na diskotéce, se druhým mužem náhodně na jednom diskusním fóru (nebyla to seznamka).
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
11.12.2022 21:34:51
Kat, kdepak, mamčina matka byla pěkná mrcha... Mojí mámu měla za svobodna, pak se nastěhovala na statek mámina otce, ale vdavatzse nechtěla, statek mu propila a prohýřila s jinýma chlapama, tak se sbalil a vrátil se na slovensko, její matka se starala o mámu, ji nakonec dotáhla zpátky domů, vymlátila z ní toulavou, našla chlapa taky s děckem a dalším statkem, chvíli sekala dobrotu, matka ji hlídala na každém kroku, ale pak prababička umřela, a mamčina matka začala zase pít a propila a prohýřila i ten druhý statek a utekla... Otčím se o mámu staral, ale moc mu to nešlo, dluhy, byl původem Němec, byla 50. léta... Takže máma skončila v dětském domově, po vyučení dostala práci ve výrobně hraček a byla moc šikovná, tak jí nabídli ubytovnu, práci a že si u nich dodělá maturitu... Jenže si ji našla matinka, vysvětlila jí, že školy jsou blbost, ať jde bydlet k ní, budou se mít skvěle, našla jí práci v textilce a máma jí klopila celou výplatu... Což pak zarazil až tátův táta... No kdo to má, babičku, co prochlastala 2statky, že jo ~;)
K_at 121378
11.12.2022 21:21:34
Rose, a máma (babička) by těhotné dceři nepomohla? Je hezký, že se tcháni postarali. Pokud to dobře chápu.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
11.12.2022 21:13:57
My na plese v Lucerně. Nejdřív jsem ho nechtěla, ale kamarádka mu dala přes můj zákaz moje telefonní číslo.
Rodiče vlastně nevím, ale byli spolu od 16 a ve 40 se rozvedli.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
11.12.2022 20:55:55
Podle babiččina vyprávění chodil děda s její kamarádkou, ale nějak se nepohodli a tak babička dělala usmiřovatelku, tak dlouho, až se rozhodla, že kamarádka si ho nezaslouží a "sbalila" dědu pro sebe ~:-D byla mladinká, ale chtěla z domu a tak mamince namluvila, že je těhotná, bylo jí sotva 16, ale "děcko na cestě", tak se vdala... Ještě u pana faráře dostala kázání o zkaženém jablku, což prý bylo vtipné, byla panna (a nesměla se podříct) ~t~
Táta se pak narodil až 3,5 roku po svatbě ~:-D
Táta s mámou spolu pracovali ve fabrice, kamarádili spolu ještě s jedním klukem, všude chodili ve třech, nikdo nevěděl, s kterým vlastně máma chodí... Pak tátovi kamarád propíchal kondomy a máma otěhotněla, táta akorát odjížděl na vojnu... Sousedé babičce a dědovi vyzvonili, že ta tátova kočka je těhotná, tak si na ni děda počkal před fabrikou a odvedl k nim domů, nastěhovali si ji k sobě, pomohli odstřihnout od její mámy, babička ji naučila vařit, vést domácnost, zařídili svatbu... Žila u nich i s děckem (sestra), než táta skončil vojnu, dostudoval vojenskou školu a dostal místo s bytem ..
No a já s mužem jsme se seznámili na ubytovně, znal se s holkama, které mi strčili na pokoj jako spolubydlící... Nejdřív jsme se tak oťukávali, já byla (pro něj) ta divná, co nechlastá a nevysedává v hospodě, on byl (pro mne) ten divnej, co chlastá a vysedává v hospodě... Pak někdy volal holkám na pokoj, že je doma je mu mizerně a potřebuje pokecat a vzala jsem to já a kecali jsme po telefonu nekonečně dlouho, pak volal víckrát už přímo mně... A pak jsme spolu prokecali noc a zjistili, že k sobě tak nějak patříme ~;) no máme si o čem povídat i po víc jak 23 letech ~s~
magrata1 95172
11.12.2022 20:52:38
Lepší se to, už chodí s chodítkem.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8414  [Dalších 8384 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.