| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

9.1.2014 17:05:51 holka anonymka

Zimní deprese aneb Jak sbalit chlapa?

Tak jsem se v srpnu úspěšně zbavila svého alkohol milujícího přítele s tím, že si budu užívat znovu nabytou svobodu. A ejhle. Ještě měsíc po jeho odstěhování jsem měla dost práce s uklízením a reorganizací bytu. Pak se to rychle přehouplo a začala jsem cvičit, před vánocemi pečení cukroví, spousta koncertů, mnoho práce v práci.. byla jsem v jednom kole. Těsně před vánocemi mi ale stejně začalo něco chybět. Tak jsem jen tak jukla na seznamku.. no, nic jsem nenašla. Až minulý týden.. ozval se sám od sebe, napsal sáhodlouhý vzkaz a zmizel.. naštěstí se zase objevil a domluvili jsme se na krátkou schůzku (u něj na chatě, jsem cvok, že?). Byl ale velmi milý. Další den jsme si společně zahráli v jedné tělocvičně línej tenis. No, a já se zamilovala. Občas - cca 2x denně si napíšeme smsku a já šílím. On ví, že sháním kamaráda na občasné trávení volného času - kolo, lyže apod. Ale mně je to málo.. sakra málo. Nemůžu pracovat, nemůžu spát, jíst.. pořád na něj myslím. A on je v pohodě. Navíc má tento víkend u sebe svou dcerku, takže se nejspíš neuvidíme. Klíče od tělocvičny se mu nepodařilo na tento víkend sehnat (nabídl to sám). Jsem zoufalá, čekat do příštího víkendu, než ho třeba možná zase uvidím.. chjo.. Nechci ho uhánět, smskou jsem mu už napsala, že je mi sympatický a líbí se mi, a víc se neodvážím. Jak na to jdete vy ostatní? Nebo se mám (a nevím jak) "hodit do klidu"?
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Zimní deprese aneb Jak sbalit chlapa? holka anonymka 9.1.2014 17:5
*Re: Zimní deprese? aneb, jak sbalit ch... Girili 9.1.2014 17:19
*Re: Zimní deprese? aneb, jak sbalit ch... Laurenka 9.1.2014 17:40
*Re: Zimní deprese? aneb, jak sbalit ch... Šešule 9.1.2014 17:47
**Re: Zimní deprese? aneb, jak sbalit ... ...neviditelná... 9.1.2014 18:38
**Re: Zimní deprese? aneb, jak sbalit ... holka anonymka 9.1.2014 18:43
***Re: Zimní deprese? aneb, jak sbali... holka anonymka 9.1.2014 18:48
****Re: Zimní deprese? aneb, jak sba... Maugha 9.1.2014 18:52
****Re: Zimní deprese? aneb, jak sba... Kreaty 9.1.2014 18:58
***Re: Zimní deprese? aneb, jak sbali... Maugha 9.1.2014 18:49
*Re: Zimní deprese? aneb, jak sbalit ch... NovákováM 9.1.2014 23:37

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.