| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8414  [Dalších 8394 >>]
Koníček mořský 156666
12.12.2022 9:56:10
Asi tak, jako se to stalo třeba u Termix. A u mnoha dalších.

Stane se to DíkyBohu. A taky díky těm, kterým se to stalo. Takže ženský ~R^
Ropucha + 2 120300
12.12.2022 9:49:30
Půlko, geny se někdy míchají zcela nevyzpytatelně.
Ve spořádaných rodinách se objevují "černé ovce" a v nespořádaných rodinách schopní a perspektivní jedinci.
Asi tím příroda nějak udržuje rovnováhu.
Ropucha + 2 120300
12.12.2022 9:41:01
Prarodiče netuším, to se ke mně nestačilo dostat.
Rodiče se seznámili přes kamarády - maminčina kamarádka "sbalila" chlapce a ten přivedl kamaráda, který "sbalil" moji maminku. Oba páry se vzaly, založily rodiny a přátelili se vespolek dlouhé roky.
Já s mužem jsme se potkali v okruhu známých během studia VŠ. (Já jsem si ho vyhlédla a rozhodla se, že to bude můj manžel a otec mých budoucích dětí, což on po nějakých letech úspěšně pochopil :-) )
Každopádně prarodiče i rodiče spolu vydrželi, dokud je nerozdělila smrt, tak doufám, že v této tradici budeme pokračovat.
Půlka psa 24064
12.12.2022 9:18:28
Jak se to vůbec stane, že s takovouhle osobou mezi blízkými předky rázem vyvine chytrá, vzdělaná, kultivovaná a rodině oddaná Rose? ~s~
K_at 121378
12.12.2022 8:10:12
Rose a teď už víme, odkud pramení tvůj nezdolný temperament! To je teda taky historie! Prababička byla dost dobrá, co? ❤️
Koníček mořský 156666
12.12.2022 8:01:24
Naši někde na "tanečních čajích". Teda s mým nevl.tátou, který byl z východního Slovenska a v Čechách vojančil. S mým vlastním tátou se asi ani moc seznámit nestihli, mám podezření na nějaký vodácký tábor u řeky, a za devět měsíců se máma seznámila se mnou.
Jedny prarodiče ve škole.
Já s bývalým mužem na zábavě. Se současným jsme spolu hráli fotbal, pak si povídali... a pak poslali mého muže seznámit se s někým jiným.
Stará husa 154854
11.12.2022 22:41:43
Můj dědeček, tátův otec hrál karty v hospodě. Byl to vynikající pekař, hlavně jeho trubičky byly proslulé, lidí za ním jezdívalo že široká daleka. Dědeček byl i pilný, pracovitý, jenže všecko, co vydělal, prohrál v kartách. Měl jen pronajatou pekárnu a pronajatý malý plesnivý domeček, nikdy se nevzmohl ani na žádného učně. Táta si vzpominal, jak ho jeho maminka coby malého kloučka posílala za otcem do hospody Běž pro taty do hospody, ať de dom a plakala. Sama pro něho jít nemohla, byl na ni zlý a nadával ji. Táta tak nenáviděl karty, že se u nás nesměl hrát ani Černý Petr.
Zasjaj. 54917
11.12.2022 22:34:19
Rose, no to teda hned tak někdo nemá! S mým dědou si to ovšem může konkurovat, ten byl ve Vlajce, dostal Velkej dekret, vyvlastnění majetku kolaborantů a zrádců a po osmi letech na uranu požadoval, aby mu jeho syn vynahradil ztracená léta tím, že ho bude obskakovat a nezaloží vlastní rodinu.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
11.12.2022 22:33:20
Kat, prababička byla maďarská bílá cikánka, pradědeček byl cikán z východního slovenska, takže holt ta cikánská krev asi udělala své... Prababička vládla rodině pevnou rukou, klasický matriarchát ~:-D
Všechny děti se jí "povedly", všechny vždycky pracovaly, staraly se, jen ta jedna černá ovce se holt nevydařila... Byla prý vždycky "divoká", chtěla se "bavit, pít, žít" (vyprávěla mi jednou její neteř)... Já ji viděla jen jednou, náhodou, z auta, stála na ulici, taková malá tlustá stará cikánka, kolem ní houf dětí, máma jen vyjekla "hele, máma, cizí děti ji najednou zajímají", táta se ptal, jestli má zastavit, ale nechtěla, jen řekla, ať se na ni podíváme...
K_at 121378
11.12.2022 22:11:23
Rose, to je drsný. Hodně drsný. No pil a hrál mojí babičky bio otec. Furt se stěhovali - udělal dluhy, potom jim už v krámě nedali na dluh, ostuda, stěhování. Neměli na jídlo. Babička střídala pořád školy. Zajímalo by mě, zda tvá babička měla nějaký důvod k takovému chování (psychická choroba, trauma), nebo prostě něco bylo blbě. Na věci to nic nemění.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8414  [Dalších 8394 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.