| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Cvičení na míči

 Příspěvky 110 z 50 [Dalších 40 >>]
5.2.2008 0:00:59
Alenko, dneska kdekdo zakládá hodnotné stránky o čemkoliv a nenápadně na ně upozorňuje. Z těch tvých jsem jaksi nepochopila smysl, protože na síti sedí lidé gramotní, kteří si nejszákladnější větičky o těhotenství jistě již někde přečetli.
Nicméně ti přeji, aby ti to vydrželo, dostalo to nějaký vlastní nápad a směr a bavilo tě to. Nic ve zlým.
Alenka
  • 
3.2.2008 19:31:52
Ahoj. Jako nastávající maminka hledám informace o těhotenství všude možně. I na vaší stránce (za kterou chci tímto poděkovat), ale narazila jsem na dobré stránky: http://tehotenstvi.flyboy.cz
jsou zde důležíté informace o těhotenství, které by měla každá žena znát.
pavla
  • 
14.9.2007 11:34:05
jestli hledas nejake cviky mrkni sem http://www.marianne.cz/clanek/951/za_10_minut_denne_zpevnete_telo_s_micem.html
Verka
  • 
13.9.2006 0:11:06
Jsem rada ze jsem narazila na stranky kde jsou cviky nakresleny a popsany takze jsem mohla zacit cvicit hned doma u televize. Akorat ty cviky ma brise mi taky nesedi. Jsem ve 13 tydnu a pripada mi ze si pri cviceni na bricho moc tlacim, tak je vynechavam. Ale jinak je to super!! Diky.
Mr. Bio
  • 
27.7.2006 11:09:25
Zajímalo by mě jestli jsou zdravotné nezávadné. Protože všude čtu že jsou z měkčeného PVC a ten obsahuje ftaláty.
Sice zlepšim svaly ale rozhodím si imunitu a hormonální systém.
Cihlička
  • 
24.7.2006 14:50:53
Pracuji jako fyzioterapeut na rehabilitační ambulanci tento článek se mi velmi líbil.Brožurky jsou běžně k dostáni jako Cvičení pro zdraví I.,II.cca 32Kč s názornými obrázky a označením vhodné pro těhotné(Knihkupectví,prodejny sportovních potřeb).Správná velikost míče je důležitá,když si nej sedneme, kolena svírají více než 90st.
Soňa Králová
  • 
13.7.2006 12:58:25
Jak velký by měl být gymnastický míč pro 155cm postavu?
Lola_
  • 
21.6.2006 13:57:28
Ahoj, taky jsem se při prohlížení cviků zarazila nad těmi cviky na bříšku. Napřed jsem si říkala že třeba to nějak půjde, ale když jsem si míč koupila a vyzkoušela tak jsem zjistila že je to pro mě vyloučené. Třeba to ale některým těhulkám nevadí, já jsem ve 24. týdnu a bříško mi roste už od 4. měsíce a poslední dobou se mimču uvnitř nelíbí ani když si lehnu víc na bok natož tyhle cviky :-))
ale každopádně cvičení na míči mi pomáhá k uvolnění křížových bolestí
Monika
  • 
19.6.2006 10:21:22
Cvičení je super akorát moc nechápu ty cviky na břiše. Vždyť já jsem teprv ve 4. měsíci a moc příjemný mi to teda není. Jak jste na to m vy? Cvičíte i ty cviky kdy ležíte na míči na břiše?
Jana Jakoubková
  • 
20.3.2006 8:14:43
Dlouho jsem si pročítala názory a nadšení na cvičení s velkými míči, až jsem to nevydržela a zrovna včera jsem si ho koupila v MAKRU, ve sportovních potřebách a večer už jsem vesela hupskala u televize. Je to bezva.
 Příspěvky 110 z 50 [Dalších 40 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.