| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí škola

13.5.2017 8:58:08 JODIE

Učebnice pro 4. třídu

Ahoj Barbuschko! Jsem ráda, že jsi sem napsala, já se naopak snažím práci na fb omezit. A tady je mi to pořád milejší.
Eliška půjde taky do čtvrté třídy. Dostali jsme od Helči Hravou vlastivědu a přírodovědu, ale Daník to vůbec nevyužil, tak jsem zvědavá jestli to chytne Eli nebo zůstanou prázdné a poputují dál.
Čím je tepleji, tak škole věnujeme méně času a teď pilujeme hlavně angličtinu. Pořád jsme jeli pouze hovorově a přišli jsme na to, že už je zapotřebí i nějaká ta gramatika. A Daníkovi to do hlavy skáče velmi pomalu, potřebuje to hodně opakovat. A pomalu začínáme vše chystat do krabic na přezkoušení, už se to blíží a prázdniny také.
My ten závěr roku máme vždycky takový slavnostní, protože si ho propojíme s krátkou dovolenou a výletem. Tak se moc těšíme!
Krásné jaro všem, kteří nakouknou :-) Zuzka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Učebnice pro 4. třídu Barbuschka 20.4.2017 11:7
*Re: Učebnice pro 4. třídu Helča + J+V+M 22.4.2017 18:10
**Re: Učebnice pro 4. třídu Barbuschka 25.4.2017 10:49
*Učebnice pro 4. třídu JODIE 13.5.2017 8:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.