| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

20.8.2016 20:46:11 kudlanka nábožná

Re: Bolest zadní části lýtka

Děkuji za názory.

Zprávu od neurologa nemám žádnou. Resp. nyní mi už žádnou nedal. Možná před rokem, kdy mi napsal ty lasery jako RHB.

Kde to boli, tak začíná to nad kotníkem vzadu až do mista, než se lýtka rozšiřuje na ten velký sval. Ta levá noha je v podstatě až do poloviny rozšířené časti lýtka. Omlouvám se za takový popis, ale chci to popsat přesně.


Neurolog se mě vždycky snažil srovnat, "prokřupal mi" celou páteř. Dále me prohmatal, protože jsem měla i problémy právě s těmi dolíky v sedací svalu na zadku. Nenašel nic na páteří, dal než jakoby v zadku (sedacicí časti) mě to nebolelo. Proto ty lasery na zadek. Ale zadek časem přestal, noha nic :(.

Teda směřovat se mi s tím moc nechce.

Občas me to jedno lýtko pobolivalo (to které bolí nyní furt), ale rozběhlo se to loni v zimě, když jsem prodělala nějakou hnusnou virozu :(. Hned, snad druhy den virozu me hrozně rozbolela obě lýtka, jedno přestalo, druhé ne. Od ze doby bojuji.
~o~


Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Bolest zadní části lýtka kudlanka nábožná 20.8.2016 7:46
*Re: Bolest zadní části lýtka Cimbur 20.8.2016 8:35
*Re: Bolest zadní části lýtka Puma 20.8.2016 8:52
**Re: Bolest zadní části lýtka Puma 20.8.2016 8:58
***Re: Bolest zadní části lýtka nordica 20.8.2016 10:28
*Re: Bolest zadní části lýtka Dooly. 20.8.2016 10:24
*Re: Bolest zadní části lýtka Jana a Petra 20.8.2016 15:14
*Re: Bolest zadní části lýtka kudlanka nábožná 20.8.2016 20:46
**Re: Bolest zadní části lýtka kudlanka nábožná 20.8.2016 20:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.