| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

20.8.2016 7:46:38 kudlanka nábožná

Bolest zadní části lýtka

Zdravím,

nevím, jak to popsat, třeba má někdo podobného zkušenosti. Už delší dobu mě trápí taková tupá a stále bolest lýtka.

Jedna se hlavně o tu nižší část blíže ke kotníku. Protože mě bolelo celého lýtka, absolvovala jsem před rokem UTZ kvůli žílám, tam se nic ne zjistilo. Resp. prý v normě.

Jenže mě lýtka bolelo pořád, už celé, i celá zadní část nohy, tak neurolog. Chodila jsem na laser. Nic moc. Někdy to přestalo, jinak stále takový pocit jak dva dny po křeči.

Před létem jsem u neurologa byla znovu (téměř po roce) k ničemu. Mám brát magneB6, přijmout to a ono to přejde .
Hm, tak nevím. Mám výbornou fyzioterapeutku, děláme psí kusy, jiné věci se zlepšily, toto nic.

A teď začínám bohužel cítit i druhou nohu. Přesně to místo. Takže na jedné noze se to táhne pomalu do celého lýtka a na druhém ta spodní část. Jako bych byla po sportovním výkonu, ale nechce to přestat.

Žít se s tím dá, ale je to fakt otravný. Nejvíce to vnímám ráno, stávalo se, že mě to v noci vzbudilo.

Neporadí někdo, co s tím? Po návštěvě neurologa se mi k dr nikam moc nechce. Ale asi budu muset, ale kam?

Hezký den.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Bolest zadní části lýtka kudlanka nábožná 20.8.2016 7:46
*Re: Bolest zadní části lýtka Cimbur 20.8.2016 8:35
*Re: Bolest zadní části lýtka Puma 20.8.2016 8:52
**Re: Bolest zadní části lýtka Puma 20.8.2016 8:58
***Re: Bolest zadní části lýtka nordica 20.8.2016 10:28
*Re: Bolest zadní části lýtka Dooly. 20.8.2016 10:24
*Re: Bolest zadní části lýtka Jana a Petra 20.8.2016 15:14
*Re: Bolest zadní části lýtka kudlanka nábožná 20.8.2016 20:46
**Re: Bolest zadní části lýtka kudlanka nábožná 20.8.2016 20:47

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.