| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

5.8.2015 18:11:28 Avi+

Re: zkusenost s operaci - tenisovy loket


haaribo, já se s tenisovým loktem léčila 1,5 roku a teď na jaře jsem vyhrála, ikdyž mě každý říkal, že po takové době to už není možné. Obstřik 2x, pomoc na přechodnou dobu,v zimě jsem absolvovala rehabilitaci - laser, magnetoterapii, individuální tělocvik (skoro 3 měsíce) ale nic moc. Výsledek téměř žádný. Rehabilitační lékař mě nabídl jehličky do trigger pointů, no trošku to pomohlo, ale stejně mě to bolelo dál. Nakonec jsem vzala vše do svých rukou. Šla jsem na homeopatii a pak na Jonášovy kapky a do 1,5 měsíce bylo po bolesti. Chce to léčit zevnitř! Nyní už třetí měsíc téměř denně! cvičím s lehkými činkami a loket nic! Pro mě malý zázrak. Nevím odkud jsi, já jsem z Brna, kdybys potřebovala poradit homeopata či "jonáše".


Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Operace tenisového lokte Haaribo 5.8.2015 14:34
*Re: zkusenost s operaci - tenisovy lok... Avi+ 5.8.2015 18:11
**Re: zkusenost s operaci - tenisovy l... Haaribo 6.8.2015 13:4

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.