| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

5.8.2015 14:34:07 Haaribo

Operace tenisového lokte

Loni na podzim me bolela ruka, zdalo se to jak namozene svaly predlokti, ale trvalo to dlouho a neustupovalo...tesne pred Vanoci prvni obstrik, nebylo to tak hrozne, ale ruku jsem po nem mela 3 dny v pravem uhlu, jakykoli naznak pohybu neskutecne bolel. Po 3 mesicich se bolest vratila, dalsi 2 mesice jsem to snasela, protoze jsem uz vedela, do ceho jdu... obstrik neskutecne bolel, bylo mi na omdleni, ale rukou jsem prakticky neomezene hybala a bylo to snesitelnejsi. Ted, po necelych 2 mesich je to opet zpatky. Ceka na me treti, posledni obstrik a pak uz jen operace. Jakou s ni mate zkusenost, co me ev.ceka? Podotykam, ze jsem na rd, vypestovala jsem si ho s nejvetsi pravdepodobnosti tahanim mladsiho v autosedacce po doktorech v prvnim 3/4 roce zivota. Ted ma mrnavec 18 mesicu, takze nejakou dobu ho jeste nosit budu. Je to dominantni ruka, takze si neumim predstavit nejaky klidovy rezim. Pokud prijde operace na porad dne, rada bych ji mela vyresenou podzimu pristiho roku, to uz budu nastupovat zpet do prace.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Operace tenisového lokte Haaribo 5.8.2015 14:34
*Re: zkusenost s operaci - tenisovy lok... Avi+ 5.8.2015 18:11
**Re: zkusenost s operaci - tenisovy l... Haaribo 6.8.2015 13:4

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.