| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zaměstnání

28.7.2015 20:05:01 Jahala.

Re: učitelka Mš x vychovatelka ŠD

Nevím, lehčí těžší, o plnění ŠVP u nás rodiče nemají tušení 14 -15 jen žalování, ano přesně tak to vypadá a brala jsem to tak jako rodič, ano tvoření ani u nás není povinné, ale děti některé nechtějí dělat nic nikdy, ale když pak ostaní rozebírají dárky K MDM, MDO ... tak koukají a slzy na krajíčku,takže někdy je prostě přitlačit musíš. Děti v ŠD jsou samostatnější, ale taky unavenější, rozjívenější a drzejší. Záleží to i o nastavení jednotlivce, já mám velké děti a vyhovuje mi to, ve školce nevím nedokážu si se představit v MŠ. Kamarádka dělala léta v družině a po mateřské tam už nechtěla, nyní dělá v MŠ je spokojená a už by neměnila. Taky to, že organizačně a finančně je družina na konci potravního řetězce školy, řeší se jen opravdové průšvihy, získat peníze, vždy jsou důležitější věci před hračkami, a věcmi na tvoření. Kámoška v MŠ vidí něco zajímavého v akci nebo má nápad který chce realizovat, jde nakoupí a v pohodě nechá proplatit, já musím napsat žádost a ta je posouzena a pak jdu do krámu a je po akci a mám smolíka.
Nedá se asi říct která práce je těší každá má své lepší a horší stránky a člověk si musí najít to co mu víc sedí. Jinak technická, v MŠ je méně dovolené než v ŠD, ale zase je většinou možné si ji vzít i jindy než jen o prázdninách.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Učitelka MŠ x vychovatelka ŠD ivett30 28.7.2015 15:27
*Re: učitelka Mš x vychovatelka ŠD lampetra 28.7.2015 15:45
**Re: učitelka Mš x vychovatelka ŠD Monika 28.7.2015 16:16
***Re: učitelka Mš x vychovatelka ŠD Monika 28.7.2015 16:21
****Re: učitelka Mš x vychovatelka Š... Mishula 28.7.2015 17:14
****Re: učitelka Mš x vychovatelka Š... Jahala. 28.7.2015 19:14
*****Re: učitelka Mš x vychovatelka... Monika 28.7.2015 19:43
******Re: učitelka Mš x vychovatel... Mishula 28.7.2015 19:58
******Re: učitelka Mš x vychovatel... Jahala. 28.7.2015 20:5

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.