| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zaměstnání

28.7.2015 19:14:08 Jahala.

Re: učitelka Mš x vychovatelka ŠD

Odpočinout~t~
Když mi vyprávěla kamarádka o své práci v družině říkala jsem si , že tak 80 % přidává, když jsem tam začala dělat zjistila jsem , že tak 80 % zatajila. dělala jsem 10,5 roků v nonstop provoze, na noční 12 nic nemá, ale denní 12 se to občas přiblížilo, tedy jen když mi k ranní a dlouhé přibylo ještě suplování za nemoc. U nás to teda naštěstí není moc často. Nikdy mě nenapadlo, že budu mít práci kde si prostě neuvařím ani kafe, nebo když za mnou někdo přijde nenajdu 15 minut na pokec, naopak když potřebuji něco řešit s rodiči, musím je předat kolegyni, nikdy v klidu nezatelefonuji (pracovně) naopak chytám každé třetí slovo v tom klidném prostředí. V ŠD se taky dost často těžce honí plný úvazek, kolegyně asistují, já trošilinku učím a taky mám 3 x ranní a pa k dlouhou, takže trhaný den. Děti je dost těžké k něčemu motivovat, už jsou unavené po škole a už toho dost tvořily, prostě si chtějí hrát, ale ty musíš taky plnit ŠVP a že taky upřímně furt jsou nějaké dny na které je třeba něco vyrobit. Děti nechtě, různě chodí nechodí, odcházej, takže k nečemu konečně sednou a jdou domů, takže na cokoliv potřebuješ tak 4x víc času, než je normální a pak tam máš 30 výrobků v různém stupni rozpracovanosti, takže každý potřebuje jinou pomoc. Je to všechno adrenalin jestli se to stihne. letos jsem z 18 na 19 prosince do dvou v noci kompletovala s dcerou 25 kalendářů a od půl šestý do 11 znova abych to stihla všem předat, zkompletovat si to stihlo díky nemocem atp. jen 5 dětí.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Učitelka MŠ x vychovatelka ŠD ivett30 28.7.2015 15:27
*Re: učitelka Mš x vychovatelka ŠD lampetra 28.7.2015 15:45
**Re: učitelka Mš x vychovatelka ŠD Monika 28.7.2015 16:16
***Re: učitelka Mš x vychovatelka ŠD Monika 28.7.2015 16:21
****Re: učitelka Mš x vychovatelka Š... Mishula 28.7.2015 17:14
****Re: učitelka Mš x vychovatelka Š... Jahala. 28.7.2015 19:14
*****Re: učitelka Mš x vychovatelka... Monika 28.7.2015 19:43
******Re: učitelka Mš x vychovatel... Mishula 28.7.2015 19:58
******Re: učitelka Mš x vychovatel... Jahala. 28.7.2015 20:5

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.