| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vaření a pečení

11.4.2015 11:28:08 Limai

Roštěná z vepřového masa

Je mi jasné že roštěná z vepřového žádná roštěná není,ale pokouším se o něco,co by se chutí alespoň přiblížilo.Mám chuť na roštěnou,první problém je ten,že nemám hovězí maso,druhý že jsem roštěnou nikdy nedělala.Třetí se vyskytnul při samotném vaření-dle receptu jsem maso pomazala na jedné straně hořčicí,obalila v mouce a na rozpáleném oleji opekla,neb psali,že ta mouka roštěnou krásně zahustí.Mě ji nezahustila,mouka se chytla na dno hrnce a tam se během chvilky spálila včetně cibulky,ačkoli v receptu bylo,že moučná strana se má opákat čtyři minuty.To už bych měla černé uhlí.Jak mám udělat z vepřového něco,co bude chutnat jako roštěná?A zejména-jak docílit té tmavě hnědé omáčky?Zatím jsem to pořešila tak,že jsem to maso šoupla do trouby pod alobal,jelikož jsem nevěděla,co jiného s tím dělat.Ze spáleného hrnce jsem to přendala.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Roštěná z vepřového masa Limai 11.4.2015 11:28
*Re: Jak udělat roštěnou z vepřového ma... Katka. 11.4.2015 12:29
**Re: Jak udělat roštěnou z vepřového ... Katka. 11.4.2015 12:30
*Re: Jak udělat roštěnou z vepřového ma... Grainne 11.4.2015 12:55
**Re: Jak udělat roštěnou z vepřového ... Anni&Annika 11.4.2015 13:29
*Re: Jak udělat roštěnou z vepřového ma... : - ) 11.4.2015 14:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.