| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Úprava videa

3.12.2009 11:39:36 Lůca+2

Videokamera - doporučte

Zdravím všechny...moc moc vás prosím o radu, chtěla bych příteli koupit dárek pod stromeček, videokameru, ale nejsem si jistá se spoustou věcí, např. jestli má vůbec cenu kupovat videokameru, když máme kvalitní foťák, který dělá videozáznamy....kamrádka mi totiž rozmlouvá, že foťák stačí, já si ale myslím, že na video je lepší kamera, jde mi hlavně o to, aby jsme měli natočené děti a na nás, aby jsme měli jednou na co koukat a vzpomínat....tak gtedy, máte někdo videokameru a jak často ji využíváte? A teď docela důležitá otázka, jakou? Vím, že jsou různé způsoby zaznamenávání videa, na interní paměť, na paměťovou kartu nebo na pevný disk, co je lepší? Já fakt nevím, jaké máte zkušenosti? Co je výhodnější? Mě jeden prodavač docela nevěrohodně a bez vysvětlení doporučoval na paměťovou kartu, ale fakt si nechám radši poradit od vás....mám zamluvenu jednu videokameru, mají poslední kus, musím ji jít dnes zaplatit, tak bych nerada udělala chybu, je to pro mě docela celká finanční investice....je to tato http://www.datart.cz/katalog/Digitalni-kamera-Full-HD-PANASONIC-HDC-SD20EP-S.html#_ic_bestseller_166075


Opravdu vám budu vděčná za rady, za tipy, už jsem z toho zoufalá a čas běží, moc díky ~x~~x~~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Videokamera - doporučte Lůca+2 3.12.2009 11:39
*Re: prosím o radu...videokamera Eva + Klárka2/07 3.12.2009 11:56
*Re: prosím o radu...videokamera Luci2 3.12.2009 12:25
*Re: Videokamera - doporučte Čekatel na smazání 3.12.2009 13:22
*Dotaz na Michala Lizzie 3.12.2009 14:31
**Re: Dotaz na Michala adriM+M+N 3.12.2009 20:6
*Re: Videokamera - doporučte adriM+M+N 3.12.2009 20:6
**Re: Videokamera - doporučte Lůca+2 4.12.2009 0:25
**Re: Videokamera - doporučte Lůca+2 4.12.2009 0:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.