| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Úprava videa

6.7.2010 21:07:13 adriM+M+N

Problém při vypalování

Dnes jsem dodělala video za celý rok a bohužel při vypálení to dělá takové pruhy - nekvalitní obraz.
Zjistili jsme, že to dělalo ale když jsme vypalovali i přes klasické nero ztažený film např. z Ulozto, prostě to ten obraz nějak naruší...Proto myslím,že to nemůže souviset s tím jak to konvertuji do formátu Avi, ostatně tak jsem to dělala i vždy předtím a nikdy tento problém nebyl. Nevíte v čem může být problém a jak se to dá odstranit? Máme novější počítač, při starém to bylo úplně bez problémů, vypalujeme buď přes Nero anebo Ulead DVD movie factory. Také nevím jestli s tím nemůže souviset, že nám nějakou dobu nepřehrává počítač přes Windows media player, ale musíme dát vždy otevřít v jiném programu..
Docela hodně mi záleží na tom aby to bylo v pořádku a kvalitní obraz ~n~ Děkuji ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Problém při vypalování adriM+M+N 6.7.2010 21:7
*Re: Problém při vypalování Čekatel na smazání 7.7.2010 7:51
**Re: Problém při vypalování adriM+M+N 7.7.2010 11:21
***Re: Problém při vypalování adriM+M+N 7.7.2010 11:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.