| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Úprava videa

22.4.2010 22:02:06 vendyna (Janinka + Alenka)

Uložení souboru filmu v Moviemakeru

Zdravím!!!

Potřebuju pomoc s Moviemakerem. Mám hotové video (pásmo fotek teda) s mimindou. Mám to uložené jako Moviemaker projekt. A za boha se mi nevede to uložit jako soubor filmu (aby to šlo hodit na youtubko). Vždycky to šlo a ted to nejde~n~. Určitě neni problem v tom, že bych měla někde něco špatně nainstalované, když totiž zkusim uložit jako soubor filmu nějaký jiný rozdělaný projekt, tak to jde v poho. Hlásí mi to, že zřejmě není dost místa (ale to je, to vim určo) nebo že se nedají dohledat fotky použité v projektu. Ale já je mám všechny pořád uložené tam, co byly, když jsem je importovala do moviemakeru. V původní kvalitě a velikosti. I hudba je tam, kde má být, nezměněná. Tak nevim. Nedávno jsem mailem někoho odtud navigovala, jak to udělat a mně samotné to ted nejde. Bych se picla.

Nevíte někdo, jak dohledat, kde je v těch fotkách zakopaný pes???

děkuju moc~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Uložení souboru filmu v Moviemakeru vendyna (Janinka + Alenka) 22.4.2010 22:2
*Re: Uložení souboru filmu v Moviemaker... vendyna (Janinka + Alenka) 23.4.2010 15:23
**Re: Uložení souboru filmu v Moviemak... lipoo 13.5.2010 13:14
*Re: Uložení souboru filmu v Moviemaker... Lenushka15 8.5.2010 16:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.