| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí škola

25.6.2009 22:40:41 Luccicka

Domácí škola - Praha

Dobrý den,
začínám uvažovat o domácím vzdělávání své starší dcerky. Máme tedy ještě rok času, ale už hledám informace a hlavně osobní zkušenosti. Nechci, aby Zuzka musela dojíždět daleko do školy a zároveň nejbližší škola není nic moc. Lepší je tady jazykovka, do které berou od 3. třídy. Takže mě napadlo učit 2 roky doma. V těsném sousedství mám dvě kamarádky s podobně starýma dětma. Máte někdo zkušenosti s učením skupinky dětí (třeba jeden den doma samy, další den u nás skupinka a pak 2 dny skupinka u druhých rodin). Najímaly/i jste si např. na některé předměty někoho odborného? Napadla nás třeba studentka Pedagogické Fakulty (já jsem například levák a tak možná bude problém s psaním).
Dá se někde sehnat seznam škol v Praze, které se tomuto způsobu vzdělávání nebrání?
Díky za info.
Všechny zdraví Lucie
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Domácí škola - Praha Luccicka 25.6.2009 22:40
*Re: Domácí škola - Praha Bodlík 26.6.2009 0:13
*Re: Domácí škola - Praha jitulena 26.6.2009 8:36
**Re: Domácí škola - Praha inishkea + 2 lupínci 26.6.2009 9:6
***Re: Domácí škola - Praha inishkea + 2 lupínci 26.6.2009 11:14
****Re: Domácí škola - Praha Bodlík 26.6.2009 11:34
****Re: Domácí škola - Praha Luccicka 26.6.2009 11:41
*****Re: Domácí škola - Praha inishkea + 2 lupínci 2.7.2009 19:29

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.