| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 127  [Dalších 87 >>]
Rebeka+2 138793
19.12.2013 10:57:58
San, to vám držím palce, ať to bydlení stihnete dodělat - doufej, že radši dřív než úplně do května. Nevím, jak jsi to měla minule, ale já vždycky poslední měsíc totálně hnízdím, uklízím, peru a žehlím jak zjednaná, všude musí být čisto... normálně takové věci vůbec neřeším :) To se mi na tom líbí, jak je to fakt jiný stav, člověka to hodí úplně na jinou kolej :)
děti 3roky a 7let a 0 136458
11.12.2013 9:14:26
ahojky, také čekáme třetí! okolí reaguje zvláštně...udiveně, nechápavě. až mne to dost mrzí, ale třetí jsme si přáli a tak jsme moc štastní! i když přesně jak píšeš, manžel má někdy obavy, zda to v této době dobře zvládneme? máme nejstarší ve druhé třídě a je to fakt makačka :-)
Sanxxx 89837
8.12.2013 8:02:41
Já pohyby cítím také každý den, stačí jeden dny, kdy mám tolik práce, že se nesoustředím a pak mám strach, jestli vůbec nějaké byly, jestli je vše v pořádku a druhý den se soustředím a zase je vše OK :-). Kočárek neřešíme, na první mimčo jsem si koupila univezální a ještě takový, se kterým jsem naprosto spokojená, takže nebudu určitě měnit a zůstanu věrná tomu, co mám uložený a zabalený ve sklepě :-). Jinak s bydlením to máme jinak - my se v současné době postupně stěhujeme do nového, prostoru je tam sice dost, ale dostavěno nebo-li hotovo máme pouze přízemí, kde máme jen jeden pokoj a v něm budeme přebývat všichni tři i se synem. Pevně doufám, že do toho května se už podaří udělat i pokoje nahoře, abychom do narození už mohli všichni být v klidu každý ve svém pokoji :-).
Rebeka+2 138793
4.12.2013 10:23:41
Ahoj všem, co sem občas zavítají :-) Doufám, že vám miminka hezky rostou. Už cítíte pohyby? Já už teď každý den, moc jsem se těšila, takhle můžu miminko pořád kontrolovat, že tam ještě pořád je ~:-D Ven to ještě cítit není, když přiložím ruku, necítím to, taky teda většinou přestane.
Koukala jsem se do vedlejších měsíců, tam už se řeší kočárky :-) Tak na to zatím moc nemyslím, ani zatím pořád nevím, kam vlastně mimi dáme, máme dost malý byt - ale spoléhám na to, že postýlka zas tolik místa nezabere, přes léto budeme spíš venku, a na podzim se to nějak samo (manžel) vyřeší ~:-D
Hezký adventní den!!!
Rebeka+2 138793
25.11.2013 13:16:19
Ahoj kolegyně :-)
Byla jsem dnes na tripple testu, výsledky budou za týden, ale vypadá vše dobře. Miminko stále vypadá o něco větší (jsem 16+2, mimi vypadá na 17+0) - ale to je stále v pořádku, protože jsem si fakt nebyla úplně jistá tím datem PM, navíc mimi pravděpodobně vzniklo hodně brzy v cyklu, nespadám do těch tabulkových 28 - 14 dní. Bříško taky vypadá dost velké :-)
Na velký ultrazvuk do Gennetu jdu 23.12., tak snad budeme mít hezký dárek pod stromeček, to si snad i fotku nechám udělat, žádnou ještě nemám - i když v tuto dobu už to bude tak maximálně ufounský obličej :-)
Hezký den všem bříškům a miminkám :) Hergot, teď jsem se prala s tím skloňováním a nejsem si jistá, jestli to je dobře, holt těhotenská demence ~:-D
Rebeka+2 138793
21.11.2013 10:04:38
Ahoj, to je dobře, taky se připojuji s gratulací, jen ať mimi dál pěkně roste! :-)
Já jdu na další kontrolu (tripple test) v pondělí, tak mi prosím držte palce, díky :) Včera mi nebylo vůbec dobře, měla jsem břicho ještě mnohem větší než obvykle, přijde mi divné, že k tak velkému břichu necítím ještě pohyby. I když nějaké náznaky už jsou. Jsem v 16. týdnu, tak myslím, že by to už mohlo být poznat. Taky mi mudr minule říkala, že mám placentu šikovně na zadní stěně, tak budu moci pohyby cítit dobře. Už se mi o tom i zdálo :-)
Sanxxx 89837
20.11.2013 7:37:43
gratuluji :-).
Lea+Denielek+// 101724
19.11.2013 12:17:40
Ahojky holky tak včera jsem byla na kontrole a je vše ok.Miminko je velké 8cm a jsem 13+6 :)Mám krásné fotečky :) I 4D :) prostě nádhera.Přítel tam mohl být semnou a bzl moc nadšený.Teď jdu na kontrolu ke svému dr až 3.prosince a na velký UTZ až v 6.ledna už se moooc těším a vypadá to,že se mi i odběr plodové vody vyhne..
Rebeka+2 138793
19.11.2013 10:51:53
Ahoj, chodí sem ještě někdo kromě mě a Sanxxx? Nebo se všichni odstěhovali na fb? Ach jo, stýská se mi po sdílení :-)
Sanxxx 89837
12.11.2013 8:12:56
Rebelko, nepustili ho tam proto, protože šlo o vaginální UZ a to je prostě asi u nás problém :-(. Nechápu, ale nezbývá mi než respektovat.
Když to v našich končinách máme složité s doktorem a četností UZ, tak máme alespoň výhodu v té porodnici. Já chvátat nemusím. V okolí máme ve velkých městech dostupné 2 a registrovat se budu muset až někdy kolem 36 tt, takže času dost :-).
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 127  [Dalších 87 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.