| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 127  [Dalších 77 >>]
Rebeka+2 138793
11.11.2013 8:59:16
Ženy, jak jste na tom s výběrem porodnice? U nás ve velkoměstě všechny registrují ve 14. týdnu, minulý týden jsem tam koukala, ale nebyla jsem si jistá, jestli tam pojedu, tak jsem na to pak pozapomněla, budu se tam ale raději muset zaregistrovat :( Snad to tedy ještě bude v pořádku, jsem 14+2, to je jakoby patnáctý týden, že? Hrozně mě to rozčiluje, že je potřeba to řešit takhle brzo, člověk má v tuto dobu úplně jiné starosti, ne?
Rebeka+2 138793
11.11.2013 8:56:27
San, to je dobře, že to vypadá dobře :) Já už mám dokonce na výsledky zavoláno, vše OK, tak držím palce taky!
Nechápu, že nepustili manžela dovnitř, proč jako? Vždyť jde o tělo jeho manželky a dítěte, ne? Co jim vadilo? ~:(
Sanxxx 89837
8.11.2013 15:31:36
Manžel tedy mohl, byl tam se mnou, ale nepustili ho dovnitř.
Sanxxx 89837
8.11.2013 13:00:54
Tak už to mám za sebou, dneska jsem podstoupila screeningový UZ u svého doktora, jsem v 15tt (14+1) a vypadá vše v pořádku. Za týden mám volat na výsledky. Mimísek je krásný, hrozně jsem se usmívala a nemohla se vynadívat, jen kdyby to dr. nebral tak letem světem. Manžel bohužel na něj nemohl a fotku také nemám, neboť je můj lékař nedělá ~a~, což mě hodně mrzí. Musím si vydržet až na ten genetický. Upravil mi termín jen o jeden den, tedy z průvodního 8.5. na nynější 7.5. Už se nemůžu dočkat na ten další UZ, byla to nádhera.
Sanxxx 89837
5.11.2013 10:40:59
Rebelko, krvácení po porodu bych se nebála, já jsem ke konci těhotenství pila čaj z miliníku a jahodníku, jeden urychluje porod a ten druhý omezuje větší krvácení po porodu :-).
Rebeka+2 138793
5.11.2013 9:11:45
Díky za tip, zrovna řeším, jaké bylinky bych mohla pít :) A taky by to chtělo vychytat přírodní náhražku magnézia, kdyby mi tvrdlo břicho (u druhého to bylo skoro celé těhotenství), protože hořčík nechci brát, potom po porodu je prý možné větší krvácení. Minule jsem byla v pořádku, ale nepamatuju si, kdy jsem ho přestala brát, on pak údajně v těle ještě nějakou dobu působí.
Rebeka+2 138793
5.11.2013 9:09:18
Já mám tohle taky, hlavně když se rychle pohnu, třeba vstanu nebo se otočím ve spaní. Já mám ale celkově tu pravou dolní stranu břicha takovou citlivou, kdysi jsem i byla na vyšetření na slepák, ale ukázalo se, že mám ovulaci :) Od té doby jsem to sledovala, a fakt, měla jsem normálně ovulační bolesti, na obou stranách, ale mnohem víc vpravo. Nikdo mi to nikdy nevysvětlil, ale ani jsem po tom nepátrala a pro sebe jsem si to laicky shrnula, že mám třeba ten vejcovod užší nebo něco takového. Takže jsem vděčná, že jsme nemuseli nikdy cíleně vyrábět miminko, to by mi nebylo moc příjemné zrovna v této době vždy bolavá :)
Jo ale viděla jsem v pátek na dvojce dokument o početí, to byla paráda, a bylo tam krásně vidět, jak si to naše tělo schovává přeživší spermie na sliznici, ony jakoby usnou, a jak se valí vajíčko, tak je to vzbudí a jdou na to. Takže pár dní určitě vydrží. To bylo fakt zajímavý :-)
Rebeka+2 138793
5.11.2013 9:04:15
Ahoj :) Já jsem byla nejdřív na krvi, tu někam poslali. Pak mi moje dr. provedla UZ, změřila - velikost nebo šířku té šíje, prohlédla, zda tam jsou nosní kůstky, a ty údaje poslala za tou krví, mám si volat na výsledky tento týden. Ale říkala, že to vypadá dobře. Oni to tam nějak propočtou a vyjde pravděpodobnost, s jakou se děje něco špatně. Od nějaké hranice (neznám čísla) se to posuzuje jako větší pravděpodobnost a pak zřejmě nabízejí ještě amniocentézu nebo něco podobného, kde by ten výsledek měl být jako fakt určitý. Tento screening má údajně spolehlivost 90% (jako že tolik vad odhalí), kdyžto tripple test snad kolem 70%. To mi taky nepřipadá jako málo, akorát že se dělá později, to už většinou cítíš pohyby, a bylo by teda hodně těžký rozhodování, kdyby něco bylo špatně~a~ Ale to třeba v každým případě, pro mě určitě...
Tak ať pěkně rostou a mají všechno jak má být! Já viděla na ultrazvuku celou ruku se všemi pěti prsty, to byla paráda ~:-D
Lea+Denielek+// 101724
2.11.2013 8:00:35
No u mě to právě slepák vůbec být nemohl.Nemám ho už od 15:tak jsem měla docela strach no.Hrozný představy jsem měla tak jsem si radši zašla pro klid dušičky.A nervy taky neprospívaj..:) Jinak na screening jdu až 18.10 už se hrozně těším,ale pomalu o utíká..:/
Sanxxx 89837
2.11.2013 7:53:19
Já vzhledem k náročnosti práci a pobíhání do školky a ze školky a dojíždění autobusem příjdu domu tak urvaná, že v posteli odumírám už ve 20 hod.
Meduňka některým nespavcům nestačí, na někoho může být příliš jemná a slabá, ale mohu ti na spánek doporučit Bylinkovou směs Na nervy a spánek, tak je naprosto úžasná a i pro velké nespavce zabírá. Sice spíš až tak druhý den, ale pak se ten spánek zepší na delší dobu.
No čeká screeningový UZV až příští pátek, nemůžu se dočkat, jak obavy, tak těšení, že konečně uvidím mimi. Jen to dlouhý čekání - budu 14+1. Poslední UZV jsem měla v 7+3, to je šílená doba ~8~.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 127  [Dalších 77 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.