| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2014

8.12.2013 8:02:41 Sanxxx

Re: pohyby

Já pohyby cítím také každý den, stačí jeden dny, kdy mám tolik práce, že se nesoustředím a pak mám strach, jestli vůbec nějaké byly, jestli je vše v pořádku a druhý den se soustředím a zase je vše OK :-). Kočárek neřešíme, na první mimčo jsem si koupila univezální a ještě takový, se kterým jsem naprosto spokojená, takže nebudu určitě měnit a zůstanu věrná tomu, co mám uložený a zabalený ve sklepě :-). Jinak s bydlením to máme jinak - my se v současné době postupně stěhujeme do nového, prostoru je tam sice dost, ale dostavěno nebo-li hotovo máme pouze přízemí, kde máme jen jeden pokoj a v něm budeme přebývat všichni tři i se synem. Pevně doufám, že do toho května se už podaří udělat i pokoje nahoře, abychom do narození už mohli všichni být v klidu každý ve svém pokoji :-).
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
pohyby Rebeka+2 4.12.2013 10:23
*Re: pohyby Sanxxx 8.12.2013 8:2
**Re: pohyby Rebeka+2 19.12.2013 10:57

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.