| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 380  [Dalších 340 >>]
Moncaka 56657
15.4.2013 15:31:43
OK.
Pippi 108434
15.4.2013 15:16:04
Já jsem psala Venuši, ať mě zkusí z diskuse odstranit a přidat znovu. Ale nevím, jestli si to přečetla. Mohla bys jí to když tak vyřídit?
Moncaka 56657
15.4.2013 15:11:57
Tak to neporadím, já tu diskusi vidím.
Pippi 108434
15.4.2013 15:05:46
Moncaka, já jsem jí posílala vzkaz určitě správně. I ta diskuse se mi ukáže - tedy název diskuse, správce diskuse, vidím, že je tam 8 příspěvků, ale nedostanu se na ni. Vždy mě to upozorní, že nejsem členem diskuse. Když kliknu na stát se členem, hodí mi to hlášku, že článek byl přidán do oblíbených už dříve a konec. Opakovala jsem to minimálně desetkrát a nejde to, já už s tím asi nic neudělám.
Moncaka 56657
15.4.2013 14:59:34
Na tchýni bych se vykašlala, co je jí do toho. To je přece tvoje rozhodnutí, maximálně Ti do toho trochu může kecat tatínek dítěte, ale je to tvoje dítko, tvoje tělo.
Jaký má k tomu důvod?

Na Dámu je potřeba při psaní vzkazu upravit a psát vzkaz na Venuše+3, šíleně jim blbne diakritika a automaticky to tam vyplňuje otazníky, nebo vynechává písmenka, takže to při odklepnutí "poslat vzkaz" chce to jméno opravit.
Pippi 108434
15.4.2013 14:47:12
Icca: cože??? A důvod? Nám sice tchán řekl, že jsme se zbláznili (protože je krize ~a~) ale nedovolil by si do toho víc kecat. Co je tchýni do toho, bydlíte s ní v garsonce? Kolikáté dítě čekáte? Hlavně se nerozrušuj, tchýně ať si trhne nohou, měl by si s ní popovídat tvůj manžel ~o~
lcca 76429
15.4.2013 14:23:38
Jsem zděšená,nevím jestli jste se taky s něčím podobným setkaly,byla bych ráda za každý váš názor,jde o to že tchýně se včera dozvěděla,že čekáme rodinu a hned mě poslala na potrat a dnes znova ať si to nechám vzít.Pro mě to je docela hrůza.Děkuji za názory~a~
Pippi 108434
15.4.2013 12:55:06
Ahoj holky, nevím, jestli už všechny chodíte na dámu, ale já se tam nemůžu dostat. Pořád mi to píše, že si mám zažádat o přístup do diskuse. Venuše,prosím tě, jestli jsi mě už přidala, mohla bys mě zkusit odebrat a znovu přidat? Jinak už nevím.
Moncaka 56657
11.4.2013 13:08:56
Tak kompletní rekonstrukci bytu jsme dělali, bourali stěny, koupelnu záchod, dělali elektriku, stěny podlahy. Prostě komplet a za provozu celé rodiny, byl to masakr. Dělali jsme na etapy po půlkách, aby bylo vůbec kde spát. A pak postupně pořizujeme nový nábytek (jak jsou finance), některý nevydržel x-stěhování, teď pořizujeme na míru. Už nám chybí zařídit jen jeden pokojíček, tak to musím vymyslet + teda pár kousků i jinam jak se vykytuje potřeba.
Moncaka 56657
11.4.2013 13:05:11
Ta postel vypadá dobře, se mi zdá, že má i úložný prostor, což je super.

S tím zatékáním, u nás je stejný problém ve vyšších patrech, už tam na to se bylo podívat dost lidí a nikdo neví, co s tím, žádná firma to nechce opravit, prý jedině se zateplením baráku. Jenže náš barák nepotřebuje zateplení, je postaven už zateplený, v zimě skoro nemusíme topit a peníze na zateplení jako družstvo nemáme, jsou potřeba spíš nové výtahy, okna na chodbách. Takže si to každý opravuje sám, natírá balkon barvama, tmelí, trochu to pomůže, ale nic moc.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 380  [Dalších 340 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.