| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 380  [Dalších 330 >>]
vendila 56009
11.4.2013 10:31:33
týýýýýýýýýý jo, vy jste toho napsaly ~t~

co se týče bydlení, tak my bychom tady potřebovali investovat do rekonstrukce bytu cca 500tis., páč je to starý barák, potřebovali bychom všude udělat nové rozvody elektřiny, nové rozvody vody, nové topení, skopat všechny zdi až na cihlu a nově všechno omítnout, udělat novou koupelnu a wc, a to nepočítám že pak bychom potřebovali nový nábytek..... ale je to hrozná pálka a zatím na to nemáme.... já splácím dluhy po bývalém manželovi (12tis. měsíčně) a to mi ani neplatí alimenty na děti ~q~, můj současný přítel do teďka splácel hypotéku na svůj předchozí byt.... no takže to vidím, až tak nejdříve za 5 let, když se trochu zahojíme, že by se ta renkostrukce třeba podařila ~d~

my máme příbuzné také daleko, takže nějaké hlídání, či pomoc s dětmi vůbec není možné... na druhou stranu jsem i tak trochu ráda, že nám do toho nikdo nekecá

dnes jdu na ten screening, tak se těším, až zase uvidím, jak bobíšek vyrostl a jak se tam bude mrskat :-)

s jídlem jsem se už docela srovnala, akorát jím asi tak 2x tolik než normálně.... pořád mě honí mlsná, divné kombinace chutí, ale to už se dá nějak přežít, hlavně, že mi neni zle
piskaa 105164
11.4.2013 8:52:08
http://www.palubky-nabytek.cz/patrove-postele-palandy-15061/patrova-postel-z-masivu-palanda-trio-chalup-46819

Tady je odkaz na tu postel, holky vy jste se teda rozjely, to se neda stíhat ani číst;))))))))))
vendila 56009
11.4.2013 8:28:51
ahojky,

jj jsem tam Venuše+3, už mi přišly od vás ty vzkazy, takže jsem vás přidala, ještě si klikněte "stát se členem", už by vám mělo jít přispívat do diskuze, je to tam jinak pro všechny cizí lidi zamčené, takže kromě schválených členů diskuze se tam nikdo jiný nedostane ~3~
Pippi 108434
10.4.2013 21:41:07
Holky, naše družstvo je například příšerné a nepružné. Teď jim budu posílat dopis, aby zařídili desinsekci, v létě tu jsou asi už x let potravinoví moli a nikdo to neřešil. My tu bydlíme teprve rok a půl, ale lidi v baráku říkali, že jsou tu každoročně. Jsou nalezlí ve stoupačkách, to nespraví nikdo jiný než deratizátor. Tak jsem hrozně zvědavá, jak se k tomu postaví.

Jinak my tady máme blbé to, že nemáme absolutně žádné hlídání. Jsme ze stejného města, takže oboje rodiče bydlí asi 100km daleko. Nicméně aspoň nemáme víceméně žádné rozepře s rodiči. A vím, že kdybychom bydleli ve stejném městě, taky by to nebyl med. Švagrovci bydleli ve stejném městě a problémy měli, dokonce se s rodiči dva roky nebavili. Takže ono má každé bydlení svoje pro a proti, ať je to blízko nebo daleko od rodičů.
Lenca_85 + Elinka 3/10 + // 98803
10.4.2013 21:25:23
Lenush, ono kazde druzstvo je jine a jinak rychle v opravach... Takze tezko rict a jak pises, ze to bude asi potrebovat nejake velke opravy, tak to vazne vidim jako problem~Rv Ale treba vase druzstvo prekvapi :-)
Me teda televize nevadi a to ani jako kulisa :-) Ale neumim na ni jen tak koukat, je to ztrata casu, takze ja u televize vetsinou vysivam, teda vecer. Resp. jsem vysivala, ted me zmaha unava a nevolnost ~t~ Ted u ni zasadne usinam, v momente, kdy si lehnu spim~t~
Ale dneska ne, dneska tady rvu u Modreho z neba :-)
Lenushka89 135810
10.4.2013 21:14:16
Leni, fakt? Tak to by bylo jedině dobře, kdyby to bylo rychle. Já mám nějak zafixováno, že když se něco řeší přes družstvo, že to hrozně trvá. Bohužel nějakou větší úpravu to chtít bude, musí se předělat balkón, co je nad náma plus výklenek s oknama na společné chodbě. Ten barák je tak divně řešený, zvenku vypadá pěkně, ale jinak je to nepraktické a na to zatíkání je tam hodně rizikových míst. A bohužel to asi není udělané pořádně, když zatíká :(
Já visící špek nemám, mám ho spíš takový pevnější. Fakt to vypadá jak těhotenské břicho, akorát že je dost vysoko :D
Pizza asi neklapne, právě přítel volal, že dojede tak za půl hoďky a to už je pozdě. To už pomalu odpadnu do postele.
Usínání u televize jednou za čas určitě neuškodí. Přítel by u ní nejradši usínal furt, mě to naopak ruší. Potřebuju mít úplné ticho a tmu. I když teď jak bývám hodně unavená, tak jsem u ní už párkrát usla. Já celkově televizi nějak nemusím, nebaví mě se na ni dívat a i jako kulisa mě ruší :D
Lenca_85 + Elinka 3/10 + // 98803
10.4.2013 20:45:07
A s chovanim mamky verim, ze Te to pak mrzi. Od tech nejblizsich takove chovani boli nejvic~Rv
Lenca_85 + Elinka 3/10 + // 98803
10.4.2013 20:44:05
Lenush, sha, to je pak jasne, ze do bytu nechcete moc investovat. To ani nema cenu. A s resenim zatekani pres druzstvo, ono to zase tak dlouho netrva, aspon u nas to tak bylo (ja na druzstvu pracovala), ale prave vim, ze mnohdy se s tim moc delat neda, ze je to vzdycky na velkou opravu a s tim je proste pak problem~Rv
Hele, ja zadny hubenour teda nejsem, ale ten muj megavisici spek se proste natahuje a misto mekeho visiciho bricha mam megatvrdy balon~t~ Fuj, to je hnus, kdyz to ctu :-DDD
S pizzou je to nahodou super napad, snad pritel brzy dorazi~y~
A zazrak se nekonal, jen pekne koukala na pohadku, tak ji dneska necham, jestli u toho neusne, nejak nemam energii to nejak resit...:-)´Vim, ze usinani u televize neni nejlepsi, ale obcas ji to nezabije :-)
Lenushka89 135810
10.4.2013 20:28:34
Leni, je to byt přítelovy sestry. Žije v zahraničí a shodou okolností jí teď odešli nájemníci a ona nám ho nabídla za velmi dobrý nájem. Chtěli bychom tam být tak 2-3 roky a mezitím spravit baráček.
To zatíkání je dost blbé. Hlavně proto, že se to řeší přes družstvo a tam to bude určitě trvat dlouho, než se to pořeší a spraví.
Větší normální kalhoty se mi taky kupovat nechcou. Přijde mi to celkem zbytečné. Zkusím to ještě nějakou dobu vydržet v těchto a pak pořídím ty těhotenské. A břicho jak v 5. měsíci mám už dlouho, k tomu jsem nepotřebovala ani být těhotná ~q~ Teď mi začíná růst bříško i dole v podbřišku, pod tím mým velkým špekem. A než to ten špek přeroste, tak myslím, že ještě hodně dlouho nepůjde poznat, že jsem těhotná.
Co se týče těch skříní na míru, tak to by určitě šlo, ale nechceme do toho tolik investovat, když to není náš byt a budeme tam jen takhle krátce. Do ložnice by možná ještě nějaká skříň vešla, ale to by zbyla na procházení hrozně úzká ulička. Uvidíme, jak se to vyřeší. Teď na mě ty pokoje působí hrozně malince a mám pocit, že se tam nevejde skoro nic.
On přítel nechce být pohádaný ani se mnou a ví, že já se taky dokážu pěkně naštvat. Takže pak se rozhoduje, co je pro něj menší zlo. Ale já se jen tak nedám :) A pokud je tvůj přítel fakt přesvědčený, že tatínek má vždycky pravdu, tak to je dost blbé :( Já mám něco podobného se svojí mamkou. Když jí něco řeknu já, tak přesně jak píšeš - je to blbost, není to tak, ale jinak. A když jí to pak později řekne někdo jiný, tak je to najednou pravda a ještě za mnou přijde s tím, že jí někdo řekl/poradil to a ono. To mě vždycky dost mrzí, že mně to nevěří, ale na jiné dá.

O pizze dneska vůbec nemluv! Slintám po ní celé odpoledne. Chtěla jsem navrhnout příteli, jestli si na jednu nezajdem nebo neobjednáme (stačí nám jedna napůl, tak to snad není takové zlo) a neoslavíme tak dodatečně naše páteční výročí (týden jsme se neviděli, přijel až včera pozdě večer). Jenže zatím není doma, tak asi nic :(

Jak dopadl zázrak? Spí malá? :)

Venuše, napsala jsem ti taky na dámě vzkaz :)
Lenca_85 + Elinka 3/10 + // 98803
10.4.2013 20:04:56
Lenush a s uloznym prostorem v byte to bude vazne tak tezke? To mate tak malicke pokoje? Nepujde to casem vyresit treba skrinemi na miru?
A Tvuj pritel je asi typ jako priteluv otec. Ten by udelal vse pro to, aby maminka byla spokojena. Jenze na to pozor :-/ Casem, az bude tchyne starsi, to bude horsi a horsi. Dulezite asi je, aby si pritel uvedomoval, co uz je moc a co se tyka jen vas a vaseho vztahu... Vim, o cem mluvim, protoze to v pritelove rodine vidim vsechno, bohuzel :-/ A mam prave obavy i z toho, jak to bude dal pokracovat mezi pritelem a jeho otcem, protoze on je pro nej vazne jako modla, kdyz to reknu takhle! Co rekne tatinek, to plati ( a ne tak jako u vas, ze si Tvuj pritel nemysli, ze je to nejlepsi, ale udela to kvuli matce), on je vazne presvedceny o tom, ze tatinek ma vzdycky pravdu. Co na tom, ze mu neco rikam ja a pritel se se mnou hada, ze je to blbost, ale kdyz s tim prijde za nejakou dobu tata, najednou je to nejlepsi reseni~8~
A na takove prasarny, jako jsou chipsy dostavam chut taky~t~ zatim jsem odolala, cemu jsem ale odolat nedokazala, byla pizza. Co na tom, ze jsem ji musela objednat v 9 vecer? ja ji proste MUSELA mit~y~

U nas je nejake ticho... bud se neco deje, nebo se stal zazrak a dite usnulo ~t~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 380  [Dalších 330 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.