| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 380  [Dalších 350 >>]
Pippi 108434
16.4.2013 20:21:40
Přidávám se k Janě, taky nechápu, co se tam děje. Když zadám tvůj nick, nebo na tebe přímo kliknu (vidím tě jako správce), tak se mi objeví, že neexistuješ. A když dám poslat vzkaz správci, tak ti to nedojde. To jsem z toho teda jelen. Jinak gratuluji ke screeningu, já byla na krvi minulý týden a na utz jdu příští týden. Snad to bude taky v pořádku.

Moncaka, to je teda frajer, snad je pravda, že takový přenos není možný. Pro jistotu bych to asi gynekologovi řekla. Jinak já jsem zjistila, že matky v mém okolí to i během svého těhotenství běžně očkují a vůbec nic divného na tom nevidí, navíc očkují děti, kterým ještě není ani rok a půl. Jsem tady jako bílá vrána. Ale i tak jsem rozhodnutá očkovat až příští rok.
Jana
  • 
16.4.2013 12:30:54
Venu, tak už vím, co se děje. Sice žádáme tebe o přístup, ale musíme ručně dopsat k tvé přezdívce +3. Jinak to chodí někomu jinému.
vendila 56009
16.4.2013 12:13:47
Jani - taky mi nic od tebe nepřišlo.... zkontroluj, zda při odeslání zprávy zůstal můj nick Venuše+3.... holky říkaly, že tam někdy blbne diakritika a pak to nemusí dojít
Jana
  • 
16.4.2013 9:19:19
Venuše, jsem to já, kdo zažádal o vstup do diskuse. Víc tady toho psát nechci, jak jsem ti psala.
vendila 56009
16.4.2013 9:11:58
jo, jinak jsem byla ve ČT na tom screeningu, vše v pořádku, mimi odpovídalo dle USG 12+0, podle MS 11+2.... srdíčko i orgány - vše v pořádku, úplně jsem zírala jak je to hotový človíček, normálně si cucal paleček v puse ~:-D~s~
vendila 56009
16.4.2013 9:08:51
Moncaka - ježiš, tak to je taky pěkný s tím očkováním proti choleře ~e~ hned bych volala svému gyn.DR. jestli to na tebe nemohlo mít nějaký negativní dopad.... ale snad nééééé, pokud ten člověk tou chorobou přímo netrpí, tak to asi přenést nejde
vendila 56009
16.4.2013 9:06:44
Icco - tak to je tchýně pěkně -> ~o~~o~~o~ vykašli se na ní, vůbec ti nemá co zasahovat do života, je to tvé a přítelovo rozhodnutí, že chcete mít miminko a i kdyby se na hlavu stavěla, tak je to její problém.... pokud nemusíš, tak se s ní vůbec nebav, ty hlavně teď potřebuješ klid a pohodu, a né nějaké nervy
vendila 56009
16.4.2013 8:47:56
Pippi - já tam od tebe žádný vzkaz nemám, zkus si mne znovu najít, jsem tam jako Venuše+3, od holek mi vzkazy došly
Moncaka 56657
15.4.2013 22:34:48
Pippi, jak jsi minulý týden řešila očkování, tak se mi něco povedlo. Byli jsme na víkend na návštěvě a na konci s dozvím, že dotyčný byl na očkování proti choleře, v úterý minulý týden, živýma bakteriema a že se má šetřit. Tak teď mi nezbývá než doufat, že to nějakým způsobem nepředal mě a že to moje miminko neohrozí.
Lenca_85 + Elinka 3/10 + // 98803
15.4.2013 20:32:12
Icco, na tchyni se vykasli, znam nekolik takhle nesmyslnych pripadu tchyni (od znamych) a opravdu se nekdy divim, co dokazi vypustit z pusy. Chapu, ze Te to moc mrzi, ale zkus se na to vykaslat a uzivej si teseni na miminko! Pokud je planovane a chtene, tim vic. Pokud neplanovane, tak do toho tchyne stejne nema co kecat a rozhodnuti je jen a jen na vas~s~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 380  [Dalších 350 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.