| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jesle

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1665  [Dalších 1625 >>]
newkangaroo 133853
13.8.2013 10:32:05
Na Fügnerce ne-e. Kousek jsou však jesle - Agentura Beránek (http://www.agentura-beranek.cz/jesle/). Jsou u Lužánek na ulici Antonína Slavíka. Mrkni na Web. Zde mohu dát pozitivní reference na hlídání děti, v jeslích jsme dítě neměli,ale jejich přístup byl u hlídání naprosto ok.
Sebesma 138058
22.7.2013 9:56:11
ahoj mrkni tady, je tam seznaj jeslí na Praze 4 - http://www.topskolky.cz/katalog/jeslicky/soukrome/
Sebesma 138058
22.7.2013 9:53:24
Jesličky se jmenovaly Bumbrlik. A byla tam velmi nepříjemná paní učitelka. Malý tam chodil 2x týdně, a když tam byla si po 3, tak jsem přišla a slyšela ho za dveřma, jak strašně pláče. Tak jsem zaklepala a nakoukla dovnitř. Učitelka mi naznačila, že mám počkat. Když ale pláč neustával a já tam stála dalších 5 minut, prostě jsem dveře otevřela a řekla jí ať mi ho přivede. Ona si trvala na svém, že musí nejdříve dojíst. Tak jsem si pro prcka došla a víckrát už jsme tam nepřišli. Ještě k tomu mě seřvala, že rodiče do třídy nesmí vejít dokud jim neotevře sama učitelka. Chtěla bych vidět mámu, která vydrží stát za dveřma a poslouchat srdceryvný pláč svého 2,5 letého prcka. ~d~
mamina 138057
22.7.2013 9:48:06
A jak se jmenovaly ty jesle, se kterýma jste v Porubě nebyli spokojeni?
Lenka
  • 
19.7.2013 17:25:21
Liborova na Břevnově. 11 tis. přes léto, od září 14 a žádný další poplatky. Mají zahradu a chodí na procházky.
Sebesma 138058
19.7.2013 0:41:58
Ahojky, souhlasím s názorem, že je celkem jedno, jestli je dítě ve státní nebo soukromé školce, záleží na lidech, kteří se o děti starají. Můj starší syn taky chodil do soukromých jeslí v Ostravě-Porubě, ale nebyli jsme spokojeni. Natrefili jsme na web, kde rodiče hodnotí jesle i školky a našli jsme si jesle s lepším hodnocením a jsme maximálně spokojeni. Chodíme do jeslí Mrňousek v Ostravě, doporučuju. Stánky na hodnocení školek a hodnocení jeslí jsou www.topskolky.cz. Mrkněte, třeba tam najdete i Vaše jesličky.
Markéta, kluci 11 a 4
  • 
20.4.2013 18:49:44
Oba kluci chodili do jeslí v Mirovické v Praze 8, akorát tam tedy nastupovali takřka tříletí. Naprostá spokojenost dětí i moje, moc pěkné prostředí, strašně hodné tety, já bych byla nejdradši,kdyby se tam dalo chodit pořád (a to jsem teda se školkou mladšího syna taky moc spokojená, ale jesličky to nejsou). S Prahou 4 neporadím, jediné, co vím od kamarádky, že jsou děsně narvané.
18.9Evka+313 133613
20.4.2013 8:15:14
CPA (je to tedy Praha 12), ale byli jsme tam spokojeni
La Pepa 5341
19.4.2013 23:22:25
jesle spravované městskou částí, jak už tu byl odkaz, mají velmi dobrou pověst a od každého jsem slyšela jen chválu.Dcera tam před lety byla několikrát na hlídání a byla moc spokojená.
krupice. 33843
19.4.2013 21:56:54
Ahoj,
syn chodí od února do Rabasovy. Jsou mu 3 roky, vracela jsem se do práce. Všechny informace jsou na těch stránkách na odkazu od Vlad. Jinak i do jeslí se dělá klasický zápis. My jsme ho loni prošvihli, takže jsem dodali přihlášku dodatečně. Měli asi 15 náhradníků, ještě na podzim místo nebylo, ale od února již ano. Po novém roce nastupovalo víc dětí. Doporučuji si tam zavolat.
Jinak na rajčeti jsou fotky "http://jeslerabasova.rajce.idnes.cz/"
Jesle v létě celkově rekonstruovali, mají to tam moc pěkné. Od té doby, co syn chodí do jeslí, tak mi pořád doma zpívá, naučil se spoustu písniček. Také pořád něco malují a vytvářejí a tety jsou moc hodné. Ze začátku chodí dítě na zvykačku na 2-3 hodiny, takže první týden jsem vodila až na 9. Chce to mít čas, než nastoupíš do práce. Syn si nemohl na ranní nástup zvyknout, i když pak přes den už to bylo bez problémů a bylo vidět, že se mu tam líbí.
Školné stojí 4 tisíce, i když tam bude dítě třeba jen 1 den v měsíci. K tomu se platí jídlo 40,-kč za den.
POkud máš nějaké dotazy, klidně napiš.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1665  [Dalších 1625 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.