| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jesle

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1665  [Dalších 1635 >>]
Nelly 141821
21.3.2014 21:14:31
Doporučil by mi prosím někdo nějaké jesle v Praze ?
AnysekT 40473
20.2.2014 9:48:43
to jsou právě ty jesle CPA (http://www.cpapraha.cz/index.php), viz můj komentář o kus výš ;)
AnysekT 40473
20.2.2014 9:46:14
Tak já můžu opravdu vřele doporučit jesle CPA (http://www.cpapraha.cz/index.php)
chodila tam starší dcera od 1 roku do 2,5 (nástup do státní mš) a teď i mladší dcera od 1,5r (a počítám, že do 2,5, pokud jí nevezmou, tak i dál).

Chodí do pobočky v Praze 6 u Vojenské nemocnice, krásná vilka se zahradou, která je v létě chráněná stínem stromů, věnují se jim slvěle, tvoří, cvičí, chodí na procházky, vymýšlí různé aktivity, naposledy masopustní "průvod" od 17h na hodinku. Jsou tam úžasné vychovatelky, dcera je miluje a když byla nemocná plakala, že nemůže za tetama :)

Školkovné se platí podle počtu odchozených hodin a je tam 6 cenových pásem - předplácí se určitý počet a čím více předplatíte, tím jedna hodina vyjde levněji. Nevychozené hodiny se nepřevádí. Dřív to tak bylo, ale některý rodiče s tím docela čachrovali, tak to pak zrušili. Na vyžádání pošlou aktuální ceník.

Jo a sestry děti chodily (mladší pořád chodí) do pobočky c Karlíně a taky naprostá spokojenost :)
UjmovaFranta 141194
7.2.2014 17:55:41
Dobré soukromé jesličky v okolí Letňan jsou tyhle: http://www.projesle.cz/nad-babim-dolem/ Chodí tam vnučka a nezdá se, že by si rodiče stěžovali a ona vypadá celkem spokojeně. Mají tam i kvalifikované zdravotní sestřičky, zvířátka atd., ale na tu dříve zmíněnou už jsem také slyšela dosti chvály.
Snad pořídíte dobře, i když to chce hodně promyslet, zda děti do jeslí vůbec dávat, u vnučky to moc neschvaluji, klidně bych ji mohla hlídat já, ale to se jim nelíbí...
Pinkterínka 141167
7.2.2014 17:40:55
Podívám se na to, díky moc.
Jsem z Letňan, ale tak na dojíždění jsem zvyklá, ono to z té díry ani jinak nejde :~;)
minka
  • 
7.2.2014 13:43:24
Tak zalezi, z jake Prahy jsi.

Super soukrome jeslicky jsou u Stromovky, jmenuji se Imperial Baby Club, je tam malo deti ve veku 1,5-3,5 roku, super zkusene tety-maminy a deti i maminky jsou hodne spokojene.
Pinkterínka 141167
6.2.2014 15:26:00
Ahoj holky.

Hledám jesličky pro mojí dcerku, protože se potřebuje trochu více socializovat, což já moc neumím. Chtěla bych něco v Praze, kde se o děti doopravdy starají, třeba se tam i něco učí, prostě aby byla se vším všudy připravená na školku, ale zase aby to nebyl celodenní dril jako u koní. ~o~

Nezáleží na tom, jestli to bude soukromé, nebo státní, hledám hlavně něco, kam se ji nebudu muset bát dát, takže ideálně pokud máte někdo zkušenosti a mohli byste mi poradit, internet moc nepomohl, akorát jsem našla nadávky na lidi, co do nich děti dávají. ~7~~7~
working mama 125852
30.11.2013 22:31:11
Ahoj, už to asi není aktuální, ale vozím dceru do školky-jesle Pididomek vlakem, 25 minut docentra Prahy. Cesta vlakem jí baví.
takyjedna
  • 
20.9.2013 11:53:19
dvě děti chodily na P12 (jeslenaruby), ale nevím přesné www, možná by to šlo dohledat, není to tedy montessori, ale spokojeni jsme byli...
maska 59733
20.9.2013 10:36:14
Dobry den,

rada bych se zeptala, jestli nekdo nema dobre reference na jesle na Pha 4, 10 pro temer dvoulete dite. Pokud vite i o dobrych Montessori jeslich, uvitam nejake tipy. Zjistuji pro kamaradku. Dekuji moc.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1665  [Dalších 1635 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.