| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jesle

19.4.2013 21:56:54 krupice.

Re: jesle Praha 4

Ahoj,
syn chodí od února do Rabasovy. Jsou mu 3 roky, vracela jsem se do práce. Všechny informace jsou na těch stránkách na odkazu od Vlad. Jinak i do jeslí se dělá klasický zápis. My jsme ho loni prošvihli, takže jsem dodali přihlášku dodatečně. Měli asi 15 náhradníků, ještě na podzim místo nebylo, ale od února již ano. Po novém roce nastupovalo víc dětí. Doporučuji si tam zavolat.
Jinak na rajčeti jsou fotky "http://jeslerabasova.rajce.idnes.cz/"
Jesle v létě celkově rekonstruovali, mají to tam moc pěkné. Od té doby, co syn chodí do jeslí, tak mi pořád doma zpívá, naučil se spoustu písniček. Také pořád něco malují a vytvářejí a tety jsou moc hodné. Ze začátku chodí dítě na zvykačku na 2-3 hodiny, takže první týden jsem vodila až na 9. Chce to mít čas, než nastoupíš do práce. Syn si nemohl na ranní nástup zvyknout, i když pak přes den už to bylo bez problémů a bylo vidět, že se mu tam líbí.
Školné stojí 4 tisíce, i když tam bude dítě třeba jen 1 den v měsíci. K tomu se platí jídlo 40,-kč za den.
POkud máš nějaké dotazy, klidně napiš.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Re: jesle Praha 4 vlad. 19.4.2013 21:17
*Re: jesle Praha 4 krupice. 19.4.2013 21:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.