| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nevěra: Co prožívá podváděný partner?

 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]
gita
  • 
26.7.2010 9:44:48
(to se lehko rekne,ale hur udela.mam za sebou 4roky nevery manzela,ale uz jsem psychicky na dne a on si uziva.
Aňa
24.5.2010 9:30:00
Ďakujem všetkým za dôveru a prejavenú priazeň. Až v tomto príspevku som našla v sebe obvahu napísať o svojom ťažko skušanom životnom príbehu.Prajem Vám všetkým veľa lásky, lebo je jej málo a veľa ľudského šťasťia, aby žiť za to stálo! Aňa
Aňa
21.5.2010 8:12:10
Ahoj Lenka! Ďakujem za všetky povzbudenia, rady..., ktoré mi skutične, veľmi pomáhajú. Určite sa Ti ozvem. Praje Ti veľa šťastia! Aňa
Eluš
20.5.2010 17:37:58
...a vůbec,jestli máš chuť,náladu a stála bys o to,napiš mi na: sentynka@seznam.cz,zase...nemusíš,jen tak...pa:-)
Eluš
20.5.2010 17:32:49
Nezlob se,ale vzbudila jsi ve mně zvědavost ohledně velkého věkového rozdílu,mně je 41 a budu se stěhovat do Olomouce,můžu vědět,kolik je tobě a odkud píšeš?Mám pocit,že jsi psala o studujících dětech,takže až tak velký rozdíl věku,názorů a životních zkušeností mezi náma nebude.Nemusíš prozrazovat,jestli se necítíš...pa,pa Lenka~x~~x~
Aňa
20.5.2010 15:07:49
Milá Lenka! V 10. marca 2010 bol rok, čo ma už navždy môj manžel opustil a stále to hrozne bolí. Po večeroch, keď nemôžem zaspať, tiež sa s ním rozprávam o deťoch, o tom čo ma trápi, čo sme spolu prežili. Snívam o krajšej budúcnosti a pýtam si od neho radu,pomoc a hlavne silu. Verím, že ani on nechcel, aby takto rýchlo a bolestne všetko skončilo. Bol pre nás naozaj všetkým. Deti miloval neskutočnou láskou. Je pre ne veľkým vzorom. Nie je dňa, čo by sme ho nespomenuli. Pri všetkých rozhodnutiach najskôr premýšľame, čo by na to povedal ocino, až potom konáme. V lete minulý rok, mi deti kúpili psa labradora, aby som aspoň trochu moju pozornosť upriamila iným smerom. Je krásny, ale veľmi rozmaznaný. Našu lásku sme venovali jemu a on to zneužíva ako sa dá. Keď prichádzam k domu, už ma čaká pri bránke a dáva mi úžasným spôsobom najavo, ako som mu chýbala cez deň. Spustošil takmer celý dvor, povytŕhal okrasné rastliny a kríky, ale momentálne to pre mňa nie je dôležité. Chceli sme, aby našiemu domovu znovu vdýchol radosť a život. Hlavne deti majú z neho veľkú radosť. Lenka, ďakujem Ti za úprimné slová. Viem, že by si mi chcela pomôcť. Priznám sa, že aj napriek tomu, že sa osobne nepoznáme a určite je medzi nami aj veľký vekový rozdieľ, mám pocit, akoby sme spolu vyrastali a dokonale sa poznali. Si tiež veľmi citlivý človek. Z Tvojho listu cítiť veľa naozaj úprimnej lásky a pokory, ktorá pomáha aj mne. Ďakujem! Osobne Ti prajem veľa zdravia, lásky a životného šťastia. Aňa
Eluš
20.5.2010 12:48:01
Aňo,nevím,kdy tě manžel opustil.Psychologové tvrdí,že smrt blízkého člověka a rozvod jsou dvě nejstresovější situace pro člověka a trvá nejméně rok,než se jedinec z tohoto šoku a změny v životě vzpamatuje.V tvém případě tě vlastně manžel opustil jakoby 2x,když si našel milenku a pak po návratu k tobě zemřel.Máš právo na takový psychický stav,nebylo by ani normální,abys byla hned v pohodě.Nechej působit čas,ten to vyřeší,stane se něco,nebo potkáš někoho,kdo ovlivní tvůj život,půjde to pak samo,neboj se,dostaneš se z toho smutku,nic netrvá věčně.Manžela budeš určitě stále v duchu milovat,ale jeho cesta tady zkončila a tvoje pokračuje dál.Časem na to přijdeš sama,teď ti žádné rady asi nepomůžou,musíš si ten smutek vyčerpat až do dna a pak začne něco hezčího a veselejšího.Můžeš to pak každý večer povídat manželovi,věř,že by nechtěl,aby si se kvůli němu trápila.Moje teta si každý večer povídá se strýcem,který odešel před 2 roky,moc se milovali,rok umíral na rakovinu.Je sama,ale už je to zase ta veselá ženská,našla si nový smysl života,vaří pro vnoučata,koupila si štěňátko...Mně,když už bylo hodně zle,vyhledala jsem kartářku,tu její pravdu jako bych nechtěla slyšet,ale teď,postupem času a už to trvá rok,zjišťuji,že se její věštba začíná naplňovat a vede mě to dál.Budu se stěhovat,budovat si nové hnízdečko,budu s malou chodit hodně ven,do přírody,na kole,na bruslích...moc se na to těším.Přeji ti,aby si se brzo dostala z tvé smutné izolace ve vašem domě a abys zjistila,že venku je krásně a potkáš i hodné lidi,kteří ti nechtějí ublížit.Zvládni to ve zdraví,čas pracuje pro tebe,hodně štěstí...~;((~;((~;((
Aňa
20.5.2010 12:11:29
Nikto nevie ako mi pomôcť. Ani moji súrodenci a ani spychológ to nedokázal, hoci som dostala na neho vynikajúce referencie. Predpísané sedatíva ma na chvíľu trochu "oblbli", ale daný problém neriešili. Bude to tým, že som vo veľmi krátkom čase zažila strašne veľa sklamania a jedno horšie od druhého. Na manžela som bola citovo veľmi naviazaná. Chcem ísť dopredu a niekam sa pohnúť no nevádzem. Rada by som sa odrazila z toho dna a začala nový život, ale nemám silu a životnú energiu.Aj to málo čo vôbec dokážem spraviť, je nasilu. V myšienkach si často predstavujem, aký by sme boli všetci štastní, keby manžela nezkolila tá zákerná choroba. Bobužiaľ skutočnosť je iná a už nezvratná. Spomínam na všetko to, čo sme si v posledné spoločne prežité dni povedali. Boli hrozne ťažké a bojovali sme s tým obaja. Preto je pre mňa veľmi ťažké na to všetko zabudnúť a kráčať ďalej. Vážim si každú jednu radu a podnet. Veľa šťastia! Aňa
Cimbur
19.5.2010 21:24:02
Aňo, je to jak ze špatného filmu, jak Ti pomoct? Psycholog Ti nepomohl? Nějaká nová skupina lidí, nový zájem, koníček? Musíš se dívat dopředu!
Aňa
19.5.2010 15:59:52
Naozaj sa o to snažím. No nejde to. V zamestnaní a pred deťmi sa pretvarujem, aby nemali o mňa strach. Najhoršie sú príchody do prázdnej chalupy, ktorú sme spolu budovali. Pocit, že už si nikdy nedáme spolu na terase kávu, že na mňa už nikdy nezavolá, je deprimujúci.Už nedokážem ani plakať len zúfalo hľadím jedným smerom a neviem ako ďalej.
Vďaka za rady, aj Tebe prajem veľa pozitívnej energie a rodinného šťastia. Aňa
 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.