| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ať je ti Tam dobře, Ondrášku

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 198 [Dalších 168 >>]
Tvoje horší já
28.11.2008 19:48:33
Doma máme momentálně jen křečky, rybičky už jsou ve věčných lovištích. Bydlíme totiž v bytě. Ale naši mívali vždycky nějaké kočky, od jara konečně i psa. Je to úžasně milé zvíře, i když jsem vždycky byla spíš na kočky. Ale stejně, i když jsem už obrečela několik koček, křečků a morčat, nikdy to není srovnatelné s člověkem. Aspoň ne u mě. A myslím si, že z morálního hlediska by ani nemělo být.
Teraza Horáková
28.11.2008 19:46:13
a p.s. mimochodem, on totiž blbě nekecá a raduje se, kdykoliv mně vidí...... a z procházky?? narozdíl od manžela.... vždycky ~t~~t~~t~
Teraza Horáková
28.11.2008 19:44:36
Jé Jani, to je srovnávání nesrovnatelného..... ale... máš nějaké zvíře? Ideálně psa... kočky jsou trochu někde jinde.. neumějí se tak radovat....

Poznala jsem, až když jsme pejska koupili, že i pro něj jsem schopná v podstatě kdečeho, včetně péče skoro jako o děti, zvláště po operaci a že můžu mít ráda zvíře. Asi ne jako dítě, ale raději než některé členy rodiny rozhodně :-))))

A to jsem ho fakt nechtěla :-))) ale to už je zase jiná debata.
Tvoje horší já
28.11.2008 19:41:08
Myslím, že tohle nemusí nikoho trápit a nemusí se mu to špatně říkat.
Je naprosto v pořádku, že miluješ svého syna daleko víc než své kočičky.
Podle mého názoru je naopak velmi nepřirozené a nezdravé milovat zvířata stejně jako lidi.
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
28.11.2008 19:09:19
Také dík, je málo lidí, co dokáží milovat zvířata pokud nikoho jiného nemají stejně rovně jako lidi, i když mě to trápí, od té doby co máme Matýska už nedokážu naše čičiny milovat nadevše,a ač se mi to špatně říká, přiznávám se k tomu. A další pravdou je, že Ferdiček byl jedinečný...jako každý
  • 
28.11.2008 8:59:39
Je mi moc líto vašeho syna, sice mě tato tragédie nepotkala, ale mou maminku ano, taky držela svého syna v máručí když umřel, bohužél já jsem takové štěstí neměla oznámili mi to jen jako fakt že můj bráška už tady není. A i když jke to už dvánáct let připadá mi to jako včera, když čtu váš článek. Je smutné přijít o někoho kdo vlastně za nioc nemůže. Moc s vámi soucítím a přeju hodně sil do života protože nikdo jiný vám nepomůže a vím že tu bolest ze srdce nikdy nedostanete ven at se snažíte jak chcete. A proto hodně sil musíte bojovat pro ty co tu ještě jsou, mě tu taky drží jen můj syn a vždycky když se na něho podívat děkuju za to že ho mám, že mi tu zbyl aspon někdo.
26.11.2008 20:43:54
Náš modrooký blonďáček Ondrášek se narodil v loni v červenci. A úplně mě bolí srdce když čtu co potkĺo toho vašeho a popravdě nemám ani sil a ani slov napsat něco moudrého i když bych chtěla srdce by chtělo ale hlavě to nějak nejde...

Snad jen jedno ... to že Ondrášek odešel doma mězi svými milovanými byla hrozně statečná věc a to poslední co jste pro kloučka mohli udělat. A moc vás za tu sílu obdivuji.

Hodně síly.
Kač.
Misa ,Krystufek
26.11.2008 20:27:42
jezismarja,ted jsem docetla vas clanek,a bulim jak zelva.Take mam ctyrleteho syna,a vubec si to nedovedu predstavit a take ani nechci.moc vas obdivuji za tu silu,kterou v sobe mate,jiste i diky vasi rodine.Velkou a uprimnou soustrast.Misa
26.11.2008 17:12:11
nevím co říct snad jen upřímnou soustrast a hodně síly jen tu brečím....
26.11.2008 14:08:58
Máš naprostou pravdu. Na tomto světě není nic samozřejmostí. Je tu boj mezi dobrem a zlem. Když člověk pochopí, pak je vděčný za každou maličkost. Každý den děkuji Bohu za zdraví, za děti a manžela. Každý den prosím Boha, aby postavil ochranný val kolem naší rodiny, aby se nás nic zlého nedotklo.
Ano je to boj a je jen na nás, jak se k tomu postavíme - jestli tady budeme fňukat, jak je to nespravedlivé a nebo se člověk konečně postaví na stranu dobra a začně v Jeho jménu jednat.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 198 [Dalších 168 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.