| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S kloboukem v ruce projdeš celý svět

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 66 [Dalších 46 >>]
5.10.2007 21:26:01
A přitom to čus je takové srdečné..:-)
Ráchel, 3 děti
  • 
5.10.2007 21:17:48
moje dcera zase ve věku tří let všem našim anglicky mluvícím kamarádům na rozloučenou rozverně říkávala: "See you later, aligator!" Ti pohotovější odpovídali tradičním "After while, crocodile!"
Markéta, syn 5 l.
  • 
5.10.2007 21:14:36
Můj syn říká :"Čus bus autobus, babičko". Ale paní učitelce říká "Nascheanou".
5.10.2007 20:36:13
,,Když už..tak čus!":-)
Markéta
  • 
5.10.2007 19:39:07
mě mile překvapil přístup učitelek v MŠ, kam nastoupila v září Eliška (3), při odchodu domů si íétě s paní učitelkou podá ruku a řekne nashledanou (některé děti i ahoj),potom je dítě předáno rodičům, děti se učí dobrému chování a učitelky mají přehled které dítě odešlo, popř. které se jim zaběhlo jen na toaletu apod. Od zkušeností maminek které mají děti jež navštěvovaly tuto MŠ, si tento zvyk přenesly i do první třídy a pokaždé se s učitelkou na konci vyučování rozloučí podáním ruky a ne hromadným úprkem do šaten jako děti z jiných MŠ
fisperanda
5.10.2007 18:53:05
"Naskle!"
5.10.2007 18:15:13
,,Nashle" mi připadá jako úplně normální..
5.10.2007 17:50:43
Ivule, já jako tu slušnost chápu i to pozdravení. Ale, pokud mě někdo prostě přehlédne, ať už dítě nebo dospělý - známý/prodavačka..nezblázním se. Přesto je to milé, i když, jak píšeš - ta hlavní slušnost je trochu o něčem jiném.
Taodvedle
5.10.2007 16:42:16
Evo to jde o zvyku, nasim detem to neprijde, pro ne je to normalni, ale obcas v Cr taky na ne ziraji jak vsem podavaji ruku,vetsinou se to ale libi.
5.10.2007 15:58:51
Ještě k tomu jídlu. Je to opravdu velký problém. Otevřeme časopis, knihu, televizi a všude se mluví o zdravé stravě. Mě teda ani tak nevadí knedlíky, jako používání např masoxu a podobných ingrediencí. To radši dám synovi knedlík s tvarohem a máslem, než nějakou masoxovou omáčku. Vím, že je to tučné, ale nedávám mu to každý den. V těch školkách a školách je to opravdu hrůza.

Já mám ale jiný problém. Většinou musím vařit dvě jídla. Mám ráda zeleninu i luštěniny atd. Jenže mě to nestačí. Za hodinu mám stejně hlad a skončím u bůčku. Problémy s váhou nemám i když 5kg dát dolu by taky nebylo od věci :))
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 66 [Dalších 46 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.