| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: O čem mluví muži

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 132 [Dalších 102 >>]
markéta
  • 
14.12.2005 12:34:32

U nás utužuje vztah to, že fotbal nebaví ani jednoho z nás. :-))

Zatím jsem četla dva články od p. Karbana a oba mi připadaly navenek " v pořádku", ale pocitově z nich mám dojem, že autor je macho (či jak se to píše). Podle něj mají ženy zkreslené představy o tom, o čem se muži baví. Podle mě má autor zkreslené představy o tom, co si ženy myslí. Nikdy by mě nenapadlo tvrdit, že muži se baví jen o fotbale a o ženských. Tak jako by mě nenapadlo tvrdit, že ženský se baví jen o dětech a vaření. Je to o osobním rozhledu, ne o pohlaví. Jeslti se jeho žena a ženy jeho kamarádů společných debat nezúčastňují, tak by se měli pánové zamyslet nad tím, jak se ke svým ženám chovají. Pokud nezájem pramení z úzkého obzoru dotyčné, tak se nutně ptám, jak si takový chytrý, inteligentí pán se zájmem o věci všeliké mohl vzít takovou slepici? Nevypovídá to náhodou něco o tom pánovi?!
Olina
  • 
14.12.2005 9:46:52
Jupíí! Taky vás baví fotbal!! To bezvadně utužuje vztah, protože máme na stav ligy, reprezentace, zahraničních soutěží atd. atd. doma stejné názory. Těšíme se na mistrovství světa!!!
Já mám ráda brankáře, protože mám čas si je prohlédnout :o)). Mám ráda Jardu Blažka. Jednou jsem mu při přípravném zápase v Semicích podala balón a on mi řekl: "Děkuju" a já jsem si až do večera nemyla tu ruku. A mám ráda Kamila Čontofalského, protože je psychicky labilní jako dítě a je hrozně bezbranný. Jednou pustil několikrát po sobě moc hloupé góly a pak s sebou praštil na trávník a brečel jako želva.

Fotbal bych nepodceňovala. Jednou jsem na něj málem sbalila nádhernýho chlapa zcela zřetelně ohromenýho mým přehledem o lize. Bohužel jsem byla vdaná a krátce těhotná :o(( kruci.

Ve fotbale je sposta emocí a v dobrém fotbale jsou i dobré emoce. Pamatuju si jak na posledním MS Batistuta po vyřazení Argentiny plakal a do dneška na to nemůžu zapomenout. Omlouvám se věřícím za pokleslý příměr, ale v tu chvíli vypadal jako Ježíš.

Promiňtě nějak jsem se nechala unést. Někdy si říkám, že jsem mužský homosexuál v ženském těle.
Olina
  • 
14.12.2005 9:19:40
bez ohledu na pohlaví. Míra je stejná, jen se liší projevy. Proto pravím, že v případě nutnosti je možno omývat pohlaví vlažnou vodou a víc se dělat nedá.

Objasnila jsi mi to pochopitelně. Ten patriamatriarchát je zdá se dodnes pro všechny past a pro některé nepřekonatelná. Moje druhé jméno je červený hadr. A leckohos tady taky.
13.12.2005 22:17:28
Jo, Casias je fakt dost dobrej :-) Pak taky Morientes a Luis Figo. Ale nikdy jsem neviděla vošklivějšího fotblistu než Zinedin Zidane (zas ten fotbal mu jde tak mu ten vzhled odpusíme ne ? :-))))
13.12.2005 22:12:19
Kláro, asi máš pravdu, sem se nad tim teď zamyslela, dík :-)))
13.12.2005 22:09:22
No právě Samedko,
mě a moje kámošky ten fotbal i hokej baví taky. A tď si představ, že seš "mezi kameny" - jistý ženušky ti budou tvrdit, že fotbal/hokej je pokleslá zábava pro muže :-)) a muži ti zas budou tvrdit, že na to koukáš jen kvůli těm chlapům - blbost :-))) Málkodo pochopí, že pro tebe to má dvojí efekt.
13.12.2005 19:05:28
Pavlo3, mně se Beckham nelíbí vůbec:-))) Ale takovej Casias z Realu Madrid,je k sežrání:-) Z našich fotbalistů "žeru" Vláďu Šmicra. Ale abych tady nebyla napadena nějakým všímavým fotbalovým fanouškem- nekoukám na fotbal jen kvůli Šmicrovým krásným očím nebo Barošovo zadečku:-) Fakt mě baví.
Klára
  • 
13.12.2005 18:16:37
Ahoj Pavlo, to už je prostě jenom osobní míra ostrosti:-). Dávám přednost ostrosti před ve vatě balenou jedovatostí:-). Ne, že bych nebyla schopná brát si servítky nebo šetřit něčí city, ale myslím, že v tomto konkrétním případě to není třeba. Je zvláštní, že v Čechách ženy stále ještě "ostře" potažmo PŘÍMO kritizovat nesmějí (natož muže) a možná ani nedovedou. To máte hned na krku "konfliktní typ" nebo rovnou "ukřičenou feministku". Já jsem po škole začala pracovat rovnou v Nizozemí, tam tohle vůbec neexistuje a tady jsem si pak těžko zvykala. Vlastně zvykám dodnes. Slyším třeba často na písku, jak maminka říká holčičce, že "holčička musí být jemná" po té, co holčička pěkně "zostra" zmydlila klučíka, který se ji pokoušel nakopnout. Příště ať se nechá nakopnout a jde to říct mamince, která to bude řešit za ní z pozice silnějšího... A pak se budeme zabývat problémem týraných žen.. Ale to jsem pěkně ostře odbočila:-)) od tématu i práce.
Klára
  • 
13.12.2005 18:01:39
Ahoj Pavlo, to už je prostě jenom osobní míra ostrosti:-). Dávám přednost ostrosti před ve vatě balenou jedovatostí:-). Ne, že bych nebyla schopná brát si servítky nebo šetřit něčí city, ale myslím, že v tomto konkrétním případě to není třeba. Je zvláštní, že v Čechách ženy stále ještě "ostře" potažmo PŘÍMO kritizovat nesmějí (natož muže) a možná ani nedovedou. To máte hned na krku "konfliktní typ" nebo rovnou "ukřičenou feministku". Já jsem po škole začala pracovat rovnou v Nizozemí, tam tohle vůbec neexistuje a tady jsem si pak těžko zvykala. Vlastně zvykám dodnes. Slyším třeba často na písku, jak maminka říká holčičce, že "holčička musí být jemná" po té, co holčička pěkně "zostra" zmydlila klučíka, který se ji pokoušel nakopnout. Příště ať se nechá nakopnout a jde to říct mamince, která to bude řešit za ní z pozice silnějšího... A pak se budeme zabývat problémem týraných žen.. Ale to jsem pěkně ostře odbočila:-)) od tématu i práce.
La Pepa
13.12.2005 17:35:50
No, my tu knihu četly s kámoškou a vzaly si z toho mnohé poučení.
Pokud se člověk nena*ere a bere to s nadhledem, jsou tam občas perly.
Jinak autorova fotka je opravdu příšerná, ale viděla jsem ho i naživo (na horolezecké stěně) a má jistej půvab.
Jsem na horolezce zatížená (a mám doma programátora).
Došlo k tomu tak, že jsem hledala nějakého partnera (přes seznamku) a pořád se mi hlásily nějaké ublížené chudinky bez zálib. Tak jsem dala inzerát "znáš knížku Základy mužského šovinismu a chceš si o ní pokecat?"
Neznal, přečetl si jí a spokojeně si žijem už 5 let spolu a máme půlroční Máňu.
LaPepa
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 132 [Dalších 102 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.