| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: O čem mluví muži

 Příspěvky 110 z 132 [Dalších 122 >>]
Renatka
  • 
25.7.2008 14:43:37
Překvapuje mně, že tady jabber vůbec někdo zná.. já už bez něho nedám ani ránu ;)R^
Guru
  • 
25.12.2005 10:34:34
Souhlasím s Vámi,
zábavní průmysl je v těžké krizi (jak dokazují statistiky počtu nově vydaných titulů RIAA), zoufalí bossové se proto uměle snaží z ubohých ubožátek udělat hvězdy osvědčenou metodou (tlačit na obrazovku). Co se týče duchovních: prosím pochopte, že je pro ně krajně složité hovořit o tom, že např.: zločiny nacismu a milióny zplynovaných by měly být trvale připomínány a odsuzovány a naopak zločiny římskokatolické církve a milióny upálených by měly být co nejrychleji zapomenuty a vymazány z učebnic (už tam nejsou).
Manželství podle CZ zákona: sedl by jste si do letadla, kdyby Vám prozradili, že je přesně 43% pravděpodobnost, že nedoletí do cíle (že zhavaruje) ? Asi ne, že. A uzavřít manželství, když existuje pravděpodobnost 43%, že "zhavaruje". To Ano. Protože zatímco v prvém případě jde o život, zatímco ve druhém případě jde pouze "o život".
Takže za domácí úkol: kolik původních křesťanů nechal vyvraždit páter Ireneus, když původní křesťanství bylo nahrazováno zfalšovaným křesťanstvím ?
S pozdravem Guru
Guru
  • 
25.12.2005 10:26:29
Souhlasím s Vámi,
zábavní průmysl je v těžké krizi (jak dokazují statistiky počtu nově vydaných titulů RIAA), zoufalí bossové se proto uměle snaží z ubohých ubožátek udělat hvězdy osvědčenou metodou (tlačit na obrazovku). Co se týče duchovních: prosím pochopte, že je pro ně krajně složité hovořit o tom, že např.: zločiny nacismu a milióny zplynovaných by měly být trvale připomínány a odsuzovány a naopak zločiny římskokatolické církve a milióny upálených by měly být co nejrychleji zapomenuty a vymazány z učebnic (už tam nejsou).
Manželství podle CZ zákona: sedl by jste si do letadla, kdyby Vám prozradili, že je přesně 43% pravděpodobnost, že nedoletí do cíle (že zhavaruje) ? Asi ne, že. A uzavřít manželství, když existuje pravděpodobnost 43%, že "zhavaruje". To Ano. Protože zatímco v prvém případě jde o život, zatímco ve druhém případě jde pouze "o život".
Takže za domácí úkol: kolik původních křesťanů nechal vyvraždit páter Ireneus, když původní křesťanství bylo nahrazováno zfalšovaným křesťanstvím ?
S pozdravem Guru
18.12.2005 23:10:17
A proč jsi tedy, Taro, přestala kojit?
budouci otec
  • 
16.12.2005 12:31:02
Me treba taky nezajima fotbal a hokej, tak to bychom si pokecali :)
15.12.2005 18:35:01
Ještě bych chtěla doplnit, že mě velmi překvapilo, že nějací muži chodí na tento server....Pročpak asi? Hledají zde snad nějaká ta svá "intelektuální" témata... ;-))
15.12.2005 18:31:04
Zajímavý článek a ještě zajímavější příspěvek "Prachetta". Jsem na mateřské krátce (4m), uznávám, že je to časově náročné, uznávám, že nemám čas na přátele a hospůdky a když přátele vidím, tak mluvím o dítěti. Atraktivnost mě to jistě ubralo a mě to nevadí. Zatím jsem z miminka unešená a manžel také. Dokud budu kojit budu jen s ním. Až bude něco papat a budu moci někdy poprosit o hlídání babičku, tak vyrazím do hospůdky za kamarády, po kterých se mi straaaašně stýská a budu se s nimi bavit klidně i o fotbale - už se na to moc moc těším. Ale zatím si užívám dětičkovské téma a baví mě to :-DDD
markéta, Tereza 7/03
  • 
15.12.2005 11:10:58
Tak to je dobrej kamarád :-) Ale myslím, že se nedá spoléhat na to, že by taková byla většina kamarádů :-(
Tara
  • 
15.12.2005 10:25:40
Mam hlidaciho kamarada, ktery prohlasoval, ze udela cokoliv, jenom nebude prebalovat. To jsem chapala, co by prebaloval cizi mimino. Tak jsem vzdycky mimi prebalila pred odchodem, a doufala, ze se nepokaka. Vzdycky bylo vsechno v poradku.

Az po pul roce se mi priznal, ze kdyz si vsimnul, ze je miminko pokakane, prebalil ho tajne. Asi aby se nevedelo, ze umi i tohle :-)
markéta, Tereza 7/03
  • 
15.12.2005 10:15:25
Já se jmenuji Markéta, Tereza je dcera :-)

Když jsem psala, že si neumím představit, jak bude chlap přebalovat pokakaný miminko, měla jsem na mysli kamarády maminky, ne tatínka. Sweety totiž psala, že už teď má spoustu nabídek od kamarádů na hlídání. Pochopila jsem to tak, že se jedná hlavně o přátele mužského pohlaví. A fakt neznám moc chlapů, který by bez problémů a ochotně přebalili pokakaný cizí mimčo. U tatínka by to měla být samozřejmost, to souhlasím.
To, co si Sweety předsevzala ji může vyjít. Ale musí mít štěstí - štěstí v tom, že nebude mít ubrečený mimino, bude bez problémů jíst, nebude mít žádný zdravotní problémy (kdyby měla např. pětkrát denně cvičit vojtovku, těžko bude dávat často dítě na hlídání). A jak už jsem psala - kamarád jí hodinu povozí hodné dítko v kočáru. Ale nebude ho hodinu houpat na rukou, když bude mít prdíky a k tomu ho ještě trikrát poblinká.
 Příspěvky 110 z 132 [Dalších 122 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.