| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Další děti

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 30 
Marky+Tomík a Klárka
4.1.2005 13:42:09
Moc krásný článek!!!Vzal mě za srdce až je mi trochu líto, že se nám má každou chvilku narodit vytoužený klučík!!!Holčičky tátu asi víc vemou!
Jinak tyto hračky moc neobdivuji, ale děti si to žádají a kdo by odolal reklamě! Jiří pokud jste i ve skutečnosti takový táta jak se zde prezentujete-musím Vaší ženě pogratulovat a tiše závidět!
Marky
Anička, 2 dcery, 1 manžel
  • 
4.1.2005 13:14:42
Jen na okraj, ta miminka jsou přeci na baterky. Proto se nesmí koupat, tedy pokud to není nějaký modernější model, který přežije i koupání. Chou-chou znám velice dobře, holčičky je milují. Ale intenzivní zájem o tyto hračky jim vydrží jen chvíli.
4.1.2005 11:17:38
asi má i kluka ( viz nějaký starší fejeton o 12 letém chlapci - myslím, že to bylo taky od pana Karbana:co ve škole? nic. atd.)
4.1.2005 10:44:06
Jasne, ze jsou to panenky ;)
Je to hezky napsany clanek...
Jen se nemuzu dopocitat: 2 holcicky + 2 panenky = 4 "deti". Kde je tedy to pate? Nebo, ze by pan Jiri pocital mezi deti i svou manzelku?
Karca 1
4.1.2005 10:25:21
Take se mi zda, ze tady nadseny tata pise o panenkach!!! Nevim, jestli by tak nadsene psal o peti detech?! ;)))) ale kazdy jsme ruzni, ze jo he he, kdo vi.
Líza
4.1.2005 9:41:02
Ale holky, copak nedočítáte? Jirka má doma dvě šušu, což je určitě fajn, aspoň se živé děti zabaví :-)))
4.1.2005 8:36:00
No nevím holky, ale ta fotečka v úvodu vypadá jak panenka. No, ale každopádně se připojuji k přání dostatečného množství baterií a všech končetin stále na svém místě u tělíčka.
néni
4.1.2005 8:25:05
Milý Jiří
též se přidávám k blahopřání. Máte doma určitě veselo, ale tak to mám být. Věřím, že pro starší holky to musí být zážitek, ale aspoň jsou to pomocnice, které maminka určitě ráda ocení - aspoň v těch užitečnějších případech. Přeju vám všem jenom zdraví, zdraví a zase zdraví.
Jinak, co se týče zkušeností - my máme jen kluky, a myslím, že manžel je z nich též hin. Dnes skoro tříletí s ním chodí pořád do garáže a v jakém stavu mi je vrací Vám asi nemusím popisovat. To by se mi pak hodily Vaše pomocnice a hru na panenky Chou - Chou bych je s radostí nechala hrát. Tak hodně sil přeje Veronika
Alicee
4.1.2005 4:12:41
No, pokud jsem článek správně pochopila, tak Jiří zakoupil dvě panenky...:)))
Přeji jim do života dobré, alkalické baterie a úsměv nastavený na ON...:)
  • 
4.1.2005 0:26:05
Mily Jiri -
jak jsem o tobe dlouho neslysela - to je ale prekvapeni!
Hodne stesti, samou radost a co vic si muzete prat
nez pet veselych deti!
PS: proroctvi o tom, ze ted uz to budou same holcicky - se opravdu vyplnilo!
Jsi ted jiste vytizeny tata, ale jestli budes mit chvilku, tak napis. U nas se udaly take zmeny, ackoli zdaleka ne tak prevratne a sladke, jako u vas.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 30 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.