| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Další děti

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 30 [Dalších 10 >>]
Hana,5dětí.
  • 
5.1.2005 23:35:03
Já to teda taky hned nepochopila, příjde mi to trochu smutný a trochu ulítlý článek. Já fakt dlouho myslela,že se jedná o děti a taky se nák nemohu dopočítat. Za sebe musím říct,že tu hrůzu bych asi nekoupila ,ale zatím ji teda po mě nikdo nechtěl, mimi doplnujeme průběžně z vlastních zdrojů.
Lucka, Kryštůfek
  • 
5.1.2005 15:59:28
No, našemu téměř už tříročákovi naložil Ježíšek (krom jiných hraček) dřevěné kolejnice a na ně vláček a autíčka. Ještě teď se nám ho nepodařilo od toho úžasného dárku odtrhnout. Kdyby to šlo, bral by si dráhu snad i do vany.

Chou chou nadělil Ježíšek dcerce od známých a musím přiznat, že když jsem k nim přišla na návštěvu, vydržela jsem si s tou panenkou hrát docela dlouho :o)
Alena
  • 
5.1.2005 14:35:52
Tak se mi zdá, že se tu objevila reklama na panenky. Jako by jí nebylo před večerníčkem dost. Vrrr.
Tonička
  • 
5.1.2005 11:25:52
a kde máte těch 5 dětí?
Tonička
  • 
5.1.2005 11:25:26
a kde máte těch 5 dětí?
Tonička
  • 
5.1.2005 11:25:17
a kde máte těch 5 dětí?
Tonička
  • 
5.1.2005 11:25:10
a kde máte těch 5 dětí?
helena
  • 
5.1.2005 7:18:53
Byla jsem zrovna vcera na navsteve u sedmilete holcicky. Jezisek ji prinesl Susinu ,no po pulhodine jsem mela dost a touzila jsem po tom , aby dosly baterie. Mam tu smulu, ze nez hostitelce, se radeji venuji detem a tak jsme s malou prozkoumala vsechny funkce tehle curaci a mlaskajici hruzy. Teda vubec se mi to nelibilo. Ale mozna jsem jen zaujata, ja , matka od dvou chlapecku. Nebyla to s malou maminkou ani tak hra, jako predvadeni navodu k pouziti.A hele, macknes na pravou nohu, a ... vlozis dudlik a .. Brr. po pulhodine hrani jsem mela jsem hlavu jako patraci balon. Nejak nemam pro tyhle vsechnoumici automaty pochopeni. Pak jsme ulozily pannu / nebo panu ? /Anicku do postylky a kdyz usmula , sly jsme hrat pexeso .
P.S. Hostitelka mi musela ,chudak ,kafe prinest k detem do pokojicku. Sla po spickach.
Hanka, dcera 19 m.
  • 
5.1.2005 0:34:32
Panenky s funkcema, ktere se muzou i koupat jsou od Baby-born, bohuzel nejsou uz tak hezke jako Chou-chou.
Jaromír
  • 
4.1.2005 15:49:37
Panenky "šu-šu" jsem dcerám koupil před rokem, fungují dodnes. Spolehlivé výrobky. Vodu bych nedoporučoval.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 30 [Dalších 10 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.