| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mé předporodní peripetie - doplněno o porodní a poporodní část!

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 347 [Dalších 327 >>]
Monika,3deti-2,2,4
  • 
18.5.2003 19:26:41
Jani,souhlasím zcela s tebou.Mám podobný postoj.Zažila jsem už porody ve svém pracovišti,což bylo pozitivní.Své z praxe také VÍM a rozhodně bych neriskovala.Musím říci, že bylo fajn spoléhat se na dobré znalosti asistentek a lékařů u nás a nemuset se stresovat obavami.Hodně zdaru v práci přeje Monika.
Monika,3deti-2,2,4
  • 
18.5.2003 19:26:40
Jani,souhlasím zcela s tebou.Mám podobný postoj.Zažila jsem už porody ve svém pracovišti,což bylo pozitivní.Své z praxe také VÍM a rozhodně bych neriskovala.Musím říci, že bylo fajn spoléhat se na dobré znalosti asistentek a lékařů u nás a nemuset se stresovat obavami.Hodně zdaru v práci přeje Monika.
Ruzena
  • 
4.5.2003 22:39:00
Zdravim vas velice obdivne. A dekuju i za sebe, ze jste to dokazala. Pujde to pomalu ale jednou to bude, ze se bude rodit doma a doktori budou mili.
Jsem ve 20. tydnu, bydlim na vesnici, mam dve male adoptovane deti, takze to bude prvni porod, treti dite. Uvidime.

Agnes - 2 deti
  • 
22.4.2003 10:13:08
k dcérke, odvahe, nezlomnosti a viere v seba samu, že všetko dobre dopadne.


  • 
2.4.2003 22:47:31
Milá Johanko, chci Ti poděkovat za statečnost, kterou si projevila a pomohla si tak mnoha dalším maminkám v boji s naší byrokracií. Děkuji za obrovské povzbuzení jít za tím, čemu člověk věří. Sama mám čtyři vytoužené dětičky narozené všechny císařským řezem.
Zuzava*
28.3.2003 12:48:25
Márinko, přesně toto jsem po přečtení článku cítila já.

Není co dodat.
Soňa
  • 
24.3.2003 9:21:09
No, myslím si, že je to opravdu "Lukášův" posměšek. To bychom mohli nazývat ženy, které chtějí rodit v epidurálu " epidurálkami" nebo "pařízkami"(žena rodící U Apolináře v epidurálu). Zajímavé, že to ještě nikoho nenapadlo, hlavně ne doktory.No, asi by to byl pro ně výsměch.
Soňa
  • 
24.3.2003 9:03:15
Nebo Tošnerovi nedala službu konající sestra...
21.3.2003 22:51:08
Teda Petro, s docentem Tošnerem jsi mě dostala :o))) Ten první článek, ve kterém je zmínka o ranním vstávání znám, ten druhý s vlastní zkušeností si budu muset dohledat :o)

S.
kiki
  • 
21.3.2003 22:46:59
Tak ti nějak nevím, jestli na přirozenice má copyright zrovna ten Lukáš. Myslím si, že si tak začaly říkat maminky- přívrženkyně přirozeného porodu -samy. A taky to nemá vůbec co dělat s přirozením (s pohlavními orgány).
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 347 [Dalších 327 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.