| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Symboly svatebního dne

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 309 [Dalších 259 >>]
Lucka
  • 
13.6.2006 12:29:55
Ahoj Alenko tak jaká byla svatba povídej a přeháněj moc se těším na tvé zážitky a blahopřeji mladá paní.
Andrea lotocka
  • 
7.6.2006 12:21:55
Ahoj.Podle me neni dulezite kolik ti je,ale jestli se mate s pritelem radi.A pokud chcete miminko tak je svatba urcite spravny krok.Preji hodne stesti a krasne a zdrave miminko.
Andrea lotocka
  • 
7.6.2006 12:21:38
Ahoj.Podle me neni dulezite kolik ti je,ale jestli se mate s pritelem radi.A pokud chcete miminko tak je svatba urcite spravny krok.Preji hodne stesti a krasne a zdrave miminko.
krteček
  • 
9.5.2006 13:50:13
No my měli malou svatbu-jen já,manžel,svědkové a kamarád.Chtěla jsem malou svatbu,ale pak se to nějak zvrtlo a šlo to vše nějak mimo mě a já byla ráda,že vůbec nějaká svatba bude a tak jsem si to vše nechala naplánovat.Takže žádný svatební šaty,jen pletený kostým,kytice obyč-karafiáty,auta jenom dvě.Hostina u mě doma,lítala jsem jak pometlo,vše jsem připravovala a nosila na stůl sama. A pak se všichni přejedli a chtěli se dívat na pohádky,takže se dívalo na asi 5 DVD krtečka a tak ..No ani o tom nechci mluvit,jsem ráda,že jsem vdaná,ale můj svatební den byl ten nejhorší co jsem prožila.
  • 
3.5.2006 14:24:30
ahojky, můžeš mi prosím zaslat ukázku tvých novin? díky!
  • 
26.1.2006 8:53:15
Moc mě tento článek zaujal a jelikož se moje dobrá kamarádka letos v srpnu vdává, tak bych ji chtěla taky něco vyjímečného přichystat. Snad mi v tom pomůžete. Děkuji Pavla
  • 
28.9.2005 18:22:25
Uspořádat soutěž v pití alkoholu a pozvat si cikánskou kapelu. A kdo nebude pít bude z účasti na svatbě vyloučený pro kažení svatební nálady.
  • 
28.9.2005 17:54:51
Uspořádat soutěž v pití alkoholu a pozvat si cikánskou kapelu. A kdo nebude pít bude z účasti na svatbě vyloučený pro kažení svatební nálady.
  • 
23.9.2005 10:58:18
Dobrý den.
Velice mne zaujal Váš článek a máte zájem ten nápad poslat dál,tak ráda bych prezentovala Vaše noviny do brzké svatby Našeho syna,který ji bude mít 13.10.2005.
Moc děkuji.
Božena
  • 
21.9.2005 4:43:32
mužete mi prosím zaslat ukázku vašich novin?vdává se mi 15října sestra a mam za ukol organizaci svatby a s tím spojenou zábavu...
spozdravem

hačková Marcela
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 309 [Dalších 259 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.