| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Symboly svatebního dne

 Příspěvky 110 z 309 [Dalších 299 >>]
LD
  • 
9.9.2011 10:06:04
pisete, ze sestrenice se vdavala po 3mesicni znamosti - ovsem na druhou stranu doporucujete partnera znat.
btw gynekologicke problemy nemuseji nutne znamenat neplodnost, resp. muze jit o neco progredujiciho. a chodit k lekari, ktery mi bude rikat jen hezke a pozitivni veci muze byt zavadejici.
  • 
28.6.2009 20:07:41
Ahojky,
chtěla bych pro známou udělat svatební noviny jako překvapení.
Proto tě prosím jestli by jsi mi neposlala tvoje jako inspiraci.
Děkuji moc Eva
Dita
  • 
7.5.2009 10:29:06
Ahoj Helen, no nevím jestli mi něco pošleš, příspěvek už není nejnovější, ale jelikož jdeme na svatbu a nápad s novinami se mi líbí, mohla by jsi mi poslat ty tvoje? Díky Dita
dita.papa@post.cz
  • 
3.5.2009 21:00:26
Ahojky, zaujaly mě tvoje nápady jak zabavit svatebčany.Hlavně svatební noviny, viděla jsem jich zatím málo, tak bych byla ráda abys mi pro inspiraci poslala tvoje.Díky
Karolka a adopčáci
  • 
25.1.2009 19:25:57
Ahojec, nádherné je na svatbě večer vypouštění létajícího přání :-))), my vypouštěli teď na silvestra a je to opravdu zážitek - jako vypouštění balónu, přání je veliké, krásně a velmi dlouho letí a svítí :-) ... a je za pár korun :-)
dá se koupit tam co prodávají rachejtle nebo na netu třeba na:
www.letajiciprani.cz
15.1.2009 9:18:15
Ahoj Helčo, moc prosím o zaslání tipů na svatební noviny, přijde mi to jako dobrý nápad. Náš termín se pomaloučku blíží, tak si to chci začít připravovat. Moc děkuju!!~:-D
  • 
1.8.2008 10:10:27
Ahoj Helčo, na tvůj příspěvek jsem narazila náhodou, ale moc by mě zajímalo, jak vlastně takové svatební noviny vypadäjí, určitě je chci mít na svatbě taky, ale vůbec nevím jak na to. Mohla bys mi prosím zaslat nějaký info, nebo jen tak na ukázky ty vaše? Můj mail: romana.zz@centrum.cz. Děkuju moc.

Ahoj Romana
14.4.2008 19:40:28
Ahoj Heleno,
Tvuj napad se svatebnimi novinami mi pripada skvely :-). Rada bych vyuzila Tve nabidky a poprosila bych o zaslani ukazky novin mailem, urcite bychom na nasi svatbu chteli take neco podobneho vymyslet.
diky moc predem a ahoj Sarka
sarkat@centrum.cz
ellison
  • 
9.12.2007 12:19:55
Hotová bižuterie nebo i na zakázku podle vašeho přání... www.bizuterie.wgz.cz
19.11.2007 10:10:14
Ahoj četla jsem Tvůj dotaz. Ano svědkyně má mít kytičku.Ano jen jednu. Matky mají každá po třech.My jsme měly stejné jako nevěsta. Určitě nevadí když bude mít jiný druh :-)
 Příspěvky 110 z 309 [Dalších 299 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.