| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Děti s poruchou komunikace

13.6.2008 15:51:13 Červánek

Očkování

ahojky všem, tak jak se tak utápím v těch šílenostech kolem Macka, tak mi pořád straší v hlavě to očkování a následná souvislost s problémy kolem autismu apod. Vím, že jsme to tu probíraly už asi tisíckrát. Je tu někdo, kdo mi to vysvětlí tak, abych to pochopila, resp. byla schopná udělat rozhodnutí, zda Jeníka dál nechat očkovat podle předepsaného očkovacího kalendáře nebo nee??? Prozatím jsme na tom tak, že máme tbc a hexavakcínu....a Jeník se prozatím jeví naprosto v pořádku (kromě toho, že bych potřebovala odvar z makovice, aby víc spal:o))). Ale včera mě zase vyděsila Heli, která mi popisovala vývoj Esinky...a já jsem zase na prášky....a netuším, co dál. Pomoooooooooc.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Očkování Červánek 13.6.2008 15:51
*Re: Očkování Andrejka68 13.6.2008 17:38
**Re: Očkování Andrejka68 13.6.2008 17:41
**Re: Očkování Červánek 13.6.2008 18:36

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.