| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Děti s poruchou komunikace

13.6.2008 17:38:29 Andrejka68

Re: Očkování

Červánku to je mi líto, že jsem tě tak vyděsila...ale to, že se Esince zasekl vývoj před jedním rokem přece neznamená, že se to musí stát i tvému Jeníkovi (a pevně doufám, že ani mému Jeníkovi-Jolískovi)
já o tom očkování hodně zjišťovala a moje dosavadní poznatky jsou tyto:
1. z neurologického hlediska vadí větší počet očkování, protože ty pomocné látky, na něž se váže vlastní očkování, škodí nervovému systému...proto se začaly vyrábět kombinované vakcíny typu hexy a aby nebyly tak silné, tak se tam místo živých virů dávají mrtvé
2. z imunologického hlediska je ovšem lepší píchat každou nemoc zvlášť, protože i v mrtvém stavu je to zátěž pro imunitní systém
3. pokud jde o autismus, dysfázie a podobné poruchy, tak se uvádí jako příčina některých případů jednak velké množství očkování podle bodu 1, a pak existují nějaké studie o souvislosti očkování proti spalničkám-příušnicím a zarděnkám a vzniku autismu...vědecká obec to celkově nepřijala, ale ví se o tom...tohle očkování je živé a tudíž hodně rizikové...dává se ve druhém roce života...konkrétně vím nově o jednom případu v čechách, kdy po něm (zřejmě až po druhé dávce) dvouletá holčička upadla do komatu a z něj se dostala jak otěžký autista...

můj závěr: očkování v prvním roce trochu odsunout, až bude imunitní systém silnější, nebudu rozkládat na jednotlivé nemoci...ve druhém roce ty spalničky atd. nemámještě dořešené, ale asi budu hodně odsouvat, nebo rozkládat...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Očkování Červánek 13.6.2008 15:51
*Re: Očkování Andrejka68 13.6.2008 17:38
**Re: Očkování Andrejka68 13.6.2008 17:41
**Re: Očkování Červánek 13.6.2008 18:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.