| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

5.9.2000 22:34:58 Naďa

Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez kojeni???

Ahoj Maru!
Děkuji za odpověď a přání hezkého dne.
Take jsem se ptala naší paní doktorky, co s tím, že mám pocit, že z kojení se už stal skoro zlozvyk. Ona mi řekla, že se to jednou odnaučí, že manžel už taky nepotřebuje kojit! Takže si stejně musím poradit sama. Jsem ráda, že ses mi ozvala, protože žádná má kamarádka takové problémy nemá, protože své děti většinou už v porodnici dokrmují a kojí jen pár dnů. Myslím si, že je správné děťátko kojit, ale je také dobré umět ve správnou dobu přestat. Mám pocit, že to půjde, i když pomalu. Dneska Dominik vypil čajíček z lahve s dudlíkem, takže pokrok. Lžičkou si dá také říct, ale jenom chvíli a je to úmorné. Před spaním dnes opět chtěl po kašičce ještě nakojit - jak jinak.

Zajímalo by mě, zda se Marunka budí v noci třeba jen na žízeň, jestli ji také dáváš pít z něčeho jiného - třeba lžičkou nebo hubičkou apod.

Já si Domiska nechávám také v posteli po kojení, když usneme, ale snažím se být důsledná a co nejdříve ho dát do jeho postýlky. Dělám to tak od začátku a nevadí mu to. Při krmení v noci ovšem usíná, zřejmě to potřebuje i na uklidnění.

Nemyslíš si, že by z toho kojení mohla být určitá psychická závislost? Mně se stalo, že když šel s Domiskem ven sám manžel a dal mu z lahvičky, přece jenom si dal říct, protože mu nic jiného nezbývalo. Myslím, že odjet na 3 dny je dost kruté, ale co třeba na procházku s někým jiným? Nezkoušelas to?
Zatím přeji hezký den a kdyby se ti chtělo, tak se ozvi. Naďa
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Jak uspat 21.mes.holcicku bez kojeni??? Marie 27 let, Maruska 21 mesicu 4.9.2000 19:16
*Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez koje... Nada, Dominik 8 měsíců 4.9.2000 21:58
**Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez ko... Marie 27 let, Maruska 21 mesicu 5.9.2000 19:10
***Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez ... Naďa 5.9.2000 22:34
****Re: Jak uspat 21.mes.holcicku be... Marie 27 let, Maruska 21 mesicu 6.9.2000 17:14
*****Re: Jak uspat 21.mes.holcicku ... Naďa 6.9.2000 22:30
*Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez koje... Radka, dva synove 6.9.2000 22:27
**Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez ko... Marie 27 let, Maruska 21 mesicu 7.9.2000 16:15
*Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez koje... Štěpánka (31.týden) 8.9.2000 15:49
*Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez koje... Daniela, Tomáš 22 měsíců 28.11.2000 23:23

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.