| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez kojeni???

Mila Nadi,
zkousela jsem v noci samozrejme mit nachystany caj i mleko v lahvicce i v hrnku, ale bezuspesne. Vzdy okamzity hystericky krik.
To jestli se v noci budi na zizen nevim, protoze vzdycky usnu driv, nez ona dopije.
Na druhe strane uz nema plenky ani pres den, ani v noci...
Moje znama ma stejny problem, jenom jeji dite je uz 2 lete.
Myslim si, ze Tobe se to jeste dobre podari!!!
Ale je pravda, ze odejit nekde vecer nemuzu, protoze kdyz jsem to zkusila, tak plakala a plakala, proste si na mne pockala...
Ja uz doufam jenom v to, ze ji to nejak vysvetlim...Nebo mi nezbude nic jineho, nez ji dat ve 2 letech do skolky a snad kolektiv a pani ucitelky udelaji sve/ to je i moje dalsi otazka, zda je to moc predcasne dat detatkove 2 letech do skolky.../Protoze takto budu tu zavislost jenom prohlubovat a to k nicemu nepovede...
Ted prave opet usnula pri kojeni, je po pate hodine vecer, normalne chodi spat po obede a ja ji nechtela dat prsicko a ona si ho nakonec stejne vynutila/ plantala se, zivala, kocar nepomohl.../.
Myslim si, ze by se fakt ty maminky na to mely upozornit, protoze je to z extremu do extremu.
Problem je v tom, ze v tomto veku, kdy uz Maruska mluvi, tak rika i v noci - prso, prso,ham, ham...Takze tezke ji odloudit.
Moje babicka kojila rok a myslim si, ze je to tak mezni cas...
Ale pry na tom jeste nejsme tak spatne. Dalsi kamaradka ma 2 deti, jedno ma 1 a druhe 3 roky a musi kojit obe dve, jinak strasna zarlivost. Ona je z toho uz uplne vycerpana..Dokonce kdyz se zdrzela a to je prihoda pro zasmani, ale pravdiva - musel jeji manzel sam sebe natrit medem a deti tak uspat, byl z toho uplne v soku, po 4 hodinovem kriku a na neschopenku...
Takze Ti preji krasny zbytek dne a jestli chces,muzeme si psat i pres email, ale nevim, jak jej zjistit...
S pozdravy Marusky
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Jak uspat 21.mes.holcicku bez kojeni??? Marie 27 let, Maruska 21 mesicu 4.9.2000 19:16
*Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez koje... Nada, Dominik 8 měsíců 4.9.2000 21:58
**Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez ko... Marie 27 let, Maruska 21 mesicu 5.9.2000 19:10
***Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez ... Naďa 5.9.2000 22:34
****Re: Jak uspat 21.mes.holcicku be... Marie 27 let, Maruska 21 mesicu 6.9.2000 17:14
*****Re: Jak uspat 21.mes.holcicku ... Naďa 6.9.2000 22:30
*Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez koje... Radka, dva synove 6.9.2000 22:27
**Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez ko... Marie 27 let, Maruska 21 mesicu 7.9.2000 16:15
*Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez koje... Štěpánka (31.týden) 8.9.2000 15:49
*Re: Jak uspat 21.mes.holcicku bez koje... Daniela, Tomáš 22 měsíců 28.11.2000 23:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.