| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

21.8.2000 13:56:49 Klára(20.týden)

TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahoj maminy, tak tu jsem s dalším problémem.Jen na přiblížení, jak to dopadlo s tatínkem.-Je k nepoznání, myslím si, že je to jiný člověk v jeho kůži.Takový nebyl ani když jsme spolu začali chodit.Neustále mě oplácává, pusinkuje, jezdíme na výlety, rozplývá se nad výbavičkou(až už mě to trochu štve),na všechno říká: Jéééééé to je nádherné.Takže s ním je to teď perfektní, já mám dokonce i smůlu, když se chci hádat, prostě to nejde.Ale teď ten problém.
Před časem jsem psala příspěvěk, jaké máme s tchýní problémy.Ale ty byly asi malé.Dříve nám do všeho kecala a pořád nás otravovala s nákupy a s vožením někdy večer na návštěvy.
A co se stalo od minulého týdne?
Zaplatila jsem jí 400,- elektriku a polovinu nákupu-1000,-.A potom bez našeho vědomí, nezmínila se ani slovem, i když to věděla 2 měsíce předem, abychom si připravili peníze, objednala za 9000,- uhlí a polovičku chtěla, tak jsem jí prostě řekla, že nemám, že mi to měla říct dříve,abych si prostě dávala stranou na uhlí.Někteří se možná budete divit,ale pro nás(při našich platech, je 4.500,- najednou hodně peněz.Ona na mě koukala jak......... a skoro začala brečet,že tam nechala celou svou výplatu a že prostě nemá peníze.Tak jsem jí řekla, že se to mělo objednat, když byly peníze někde v obálce přímo na uhlí a ne když peníze nejsou ,tak rovnou koupit všechno.Tak jsem jí řekla ,že jí to dám na 2x-3x, nejdříve se tvářila naštvaně a pak říkala ,že jo.Podotýkám, že kdy jsme tam začali bydlet, nechtěla ani korunu, říkala, že oni mají dost peněz ať mi si to šetříme, proto nám taky řekla, že když nemáme výdaje, můžeme si koupit dobré auto.Tak jsme si koupili nové auto,asi 60.000,- nám chybělo, tak je na leasing-3000,- měsíčně což bychom hravě zvládli.Ale bohužel, teď platíme 3000,-leasing, asi tak 1000-1500,- jídlo, 400,- elektriku,1/2 telefonu, projezdíme do práce pře 2000,- a teď chce na nás 4500,- za uhlí, já musím kupovat věci na mimino, blíží se vánoce, potřebujeme nové gumy na kola, jedna cca 1500,a zimní gumy budeme mít za 4000,-.Ale to není všechno, to nejhlavnější přijde.
Když jsme ze začátku nedávali peníze, snažila jsem se aspoň si to oddělat, prostě co jsme tam nezná co je domácí práce, vůbec nic. Když už vidí, že jsem i teď v těhotenství ulítaná, jde vytřít, nebo max.jen hodí prádlo do pračky.Takže já pak věším i žehlím věci pro 4.V pátek odjela s dcerou naším autem(manžela sestra má taky auto,ale budou ho prodávat a nemůžou si na něm najet moc km)do Prahy do makra nakupovat-pár hodin před tím, neměla peníze, a já jsem v tom vedru vygruntovala kompletně celý barák a vyprala 3 pračky.Začala jsem v 16.00 a oni přijeli ve 20.40 a já jsem ještě dělala.Přivezla si zase 50 kg salámu a masa, ona váží asi 90 kg,ale její jediná starost je jídlo.Jirka potom snědl 1/2 uzeného kuřete a nedokážete si představit jak na něj řvala.V sobotu ráno jsme odjížděli na Rokoš, jen do neděle a jí se dotklo, že jsme vůbec někam jeli a řekli jí to pár hodin před odjezdem, tam jsme si to perfektně užili bylo to nádherné, v neděli odpoledne jsme se vrátili, prádlo nebylo ještě sebrané a oni jen pozdravili a nezeptali se ani slovem, jak jsme se měli.Potom jsme odjeli ještě k rybníku a vrátili se večer.Jejich prádlo bylo vyžehlené a naše naházené v koši.V sobotu jsem jí ještě před odjezdem řekla, že jsem nestihla vynést koše a vytřít.Všechny koše vynešené, jen v našem pokoji ne.A tohle a to žehlení se mě dotklo tak moc, že jsem celý večer brečela, Jirka se naštval a šel za ní a řekl jí, ať se o nás nestarám,že si budeme vyřit prát a uklízet sami.Tím to bylo u konce.Více jsme s ní nepromluvili.Je líná jako......, jen kouká na Esmeraldu .....,ale to dělá jen ona, táta je v pohodě, taky kdyby to věděl, tak ji asi srovná,ale já za ním nepůjdu žalovat.Nevím co mám dělat, jak se mám chovat, mám se starat jen o naše 2 místnosti, jak to udělat s jídlem a praním.Já bych za ní šla, ale říkám si,jí je 53 a ona by snad měla mít větší rozum,ale co můžu chtít od takovéhle ženské, která dělá jen ostudu.Prosím poraďte nebo namažu schody olejem.Díky Klára
PS:Odstěhovat se nemůžeme
Odpovědět
Průběh diskuze (20 názorů)
TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Klára(20.týden) 21.8.2000 13:56
*Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Lenka 21.8.2000 14:29
*Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Hanka 21.8.2000 16:21
*Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Jana 22.8.2000 10:34
**Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Katka 29, (1 dítě) 22.8.2000 11:26
***Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Lenka (26) 22.8.2000 11:38
***Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdislava, vdana 22.8.2000 11:45
***Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!Pro Kat... Jana 22.8.2000 14:28
****Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!! Eva 22.8.2000 15:13
****Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!Pro K... Lucie 22.8.2000 15:31
*Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Monika 25.8.2000 8:59
**Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Jana 25.8.2000 11:26
***Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Jana, Týnka 13měs. 28.8.2000 22:51
****Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 30.8.2000 21:44
*****Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Petra 31.8.2000 8:12
*****Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Zita 31.8.2000 8:23
******Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! ... Jana 31.8.2000 9:46
*******Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!... Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 1.9.2000 21:16
********Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!... Monika 8.9.2000 11:10
**Re: TCHÝNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Lenka (26) 25.8.2000 12:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.