| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

Re: Ockovani

Ahoj večer. Tak jsem malého dala spinkat a jsem zvědavá, co přinese dnešní noc. Včera byla opět krize (ostatně jak jsem předpokládala).Vstávali jsme po dvou hodinách na jídlo (takže, Simčo, žádná celá noc) a ve tři hodiny jsme se cítili vyspinkaný. Ale přesvědčila jsem ho. Zajímavé je, že ve 2.30 jedl a potom chtěl až v 9.30 h!! Kdyby to tak dobře šlo v noci. Nevím, jestli to nemá nějak přehozený, ale spát chodíme pořád stejně. Vstáváme okolo sedmý hodiny, občas ho přesvědčím i na osmou. Mně se to zdá samozřejmě brzo, ale asi je to normální. Adam chodí spinkat okolo 19 h, tak si déle spinkat nebude. A v kolik dáváte spát mimča vy?
Jinak vám děkuji za skvělou radu (myslím, že od Peti), nechávat mimčo spinkat při oknu či dveřích. Je to skvělá věc. Tolik práce se nechá stihnout!
Dneska už jsme s Aďou byli venku. Rýma ustoupila. Adam sice pořád tak nějak "chrochtá", ale z nosík mu nic neodsaji, tak nevím. Vypadá spokojeně, tak to asi nic nebude.
Katko, máš užasně hodné miminko. Vzbudit se jenom jednou v noci, to je nepředstavitelná nádhera. A s tou teplotou si nedělej starosti. V zadečku je teplota vždycky vyšší o 0,5 stupně. Nás očkování čeká buď v pátek nebo pondělí, tak jsem na to zvědavá. Nerva už má teďka.
Gabčo, s malým jsme chodili ven i ve mrazech (okolo -10), ale byl pořádně zababušený (i ruce měla zabalené do fusaku)a přes obličej jsem mu dávala plenku. Byli jsme venku asi hodinku dopoledne a hodinku odpoledne a snášel to velmi dobře.
Peťo, i my změnili ikonku. Takže takhle vypadá náš obřík.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Konečně AHOJ v novém roce Petra, Luci, Hani, Juli 4.1.2004 21:58
*Re: Konečně AHOJ v novém roce Bajka + 2 brouci 5.1.2004 13:30
**Oblíkání Lionka 5.1.2004 14:57
***Re: Oblíkání Bajka + 2 brouci 5.1.2004 15:41
****Re: Oblíkání Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 5.1.2004 21:50
*****Re: Oblíkání Sonča 5.1.2004 21:55
******Re: Oblíkání Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 6.1.2004 10:1
*******Večerní hlášení Bajka + 2 brouci 6.1.2004 20:55
********Ockovani Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 7.1.2004 9:25
*********Re: Ockovani Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 7.1.2004 19:35
***Re: Oblíkání Petra, Luci, Hani, Juli 5.1.2004 21:32

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.