| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

4.1.2004 21:58:05 Petra, Luci, Hani, Juli

Konečně AHOJ v novém roce

Ze všeho nejdřív přeju dodatečně všem maminkám a miminkům krásný nový rok. Konečně jsem se dostala k internetu - vánoční svátky jsme měli cestovní. Pendlovali jsme mezi našima rodičema a různýma kamarádama:-)
Tak teď to vezmu letem světem:-)
Polohovací lehátko taky máme a hodně používáme, vlastně už od narození. Dokonce nám to doporučila i rehabilitační sestřička.
V současný době kojím pravidelně po třech hodinách a to i v noci. Přes den má Lucinka vycucnutý obě prsa za cca 6 minut, v noci jí to "trvá" asi 10 min. Mám štěstí, že jak jí položím v noci do postýlky, tak v tu ránu spím a Lucinka taky.
Novinka u mě je, že už neodstříkávám (mrazák už mám plný:-)). Pořád jsem měla strach, že Lucinka bude mít málo a že pije krátkou dobu. Tak jsem volala na Linku kojení, tam mě uklidnili, že v případě, že Lucie prospívá, tak jí doba pití může trvat jenom 5 minut a poradili mi abych přestala odstříkávat, že zbytečně zatěžuju tělo nadměrnou tvorbou mléka. Takže teprve teď si začínám kojení užívat:-)
Silvestra jsme zaspali, protože manžel měl nějakou ošklivou střevní chřipku. Naštěstí jsem to já a ani malá od něj nechytily. Na půlnoc jsem si "přiťukla" jenom s Lucinkou. Ta se přesně ve 23.50 vzbudila na kojení a v 0.00 prso pustila a spokojeně chrupala dál. Já jsem chvíli stresovala, jestli jí nevzbudí ten bugr z rachejtlí a když jsem viděla, jak spinká, tak jsem to zalomila taky:-)
Když tady tak čtu, co který miminko už dělá, tak my jsme fakt brzdy:-))) Nějaký otáčení, případně růst zubů vůbec nehrozí:-) Trošku se nám zlepšilo pasení hříbátek (už se jakž takž opírá o ručičky a nehoupe se tolik na bříšku) a poslední hit je zvedání hlavičky v lehu na zádech, jako do sedu, ale v tom jí nijak nepodporuju (k Lucinčině vzteku), jak mi radili na rehabilitaci.
Tak to je asi v kostce všechno, mějte se krásně a zítra se snad zase ozvu s novinkama. Jdeme poprvé plavat, tak jsem zvědavá, jak se to bude Lucince líbit, jenom doufám, že celou hodinu neprořve a pak ještě jdeme na kontrolu kyčlí, doufám, že bude vše OK.
Přeji hezký večer
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Konečně AHOJ v novém roce Petra, Luci, Hani, Juli 4.1.2004 21:58
*Re: Konečně AHOJ v novém roce Bajka + 2 brouci 5.1.2004 13:30
**Oblíkání Lionka 5.1.2004 14:57
***Re: Oblíkání Bajka + 2 brouci 5.1.2004 15:41
****Re: Oblíkání Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 5.1.2004 21:50
*****Re: Oblíkání Sonča 5.1.2004 21:55
******Re: Oblíkání Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 6.1.2004 10:1
*******Večerní hlášení Bajka + 2 brouci 6.1.2004 20:55
********Ockovani Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 7.1.2004 9:25
*********Re: Ockovani Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 7.1.2004 19:35
***Re: Oblíkání Petra, Luci, Hani, Juli 5.1.2004 21:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.