| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

Re: Oblíkání

Ahoj holky,
nase mala kdyz je na prebalovani a ceka ji svlikani, tak je ten nejstastnejsi tvorecek na svete. Prevlikani taky zadny problem, zacne jen trosku pofnukavat, kdyz ji po koukani dopinam dupacky, protoze spravne tusi, ze je to konec srandy. Oblikani na ven az tak nemiluje, ale v zasade ji nevadi. Jednu dobu pritom taky desne jecela a to v momente, kdy jsem ji schovavala rucicky. Asi mela strach, ze nebude mit co cumlat. parkrat jsem ji pritom dala dudlik a preslo to samo. Sahani na hlavu ji vubec nevadi.
Je zajimavy, ze my teda zadny naznaky zvedani se ze zadicek nemame, i kdyz ji chytim za ruce, nema vubec snahu si sedat. Asi jeste neobjevila tu slast hacat a vsechno sledovat. Zato me zacala pri kojeni pekne stipat! Nekdy mam sto chuti ji to stipnuti oplatit.:)
Soni, dva wordy, to je v poradku, jeden word je titulni stranka, druhy cely kalendar. Pri notmalnim otevreni ve wordu bys to mela videt normalne cely, na kazde strance obrazek a cislice. Pokud se ti ty obrazky nenacitaji, mozna mas nejake divne nastaveni wordu nebo starsi verzi, tohle by melo behat od 97 vys.
Petulo, hm koukam, ze ve mne skola precejen neco zanechala i kdyz ty statnice jsou porad v nedohlednu. Mela bych byt totiz prave psycholog.:)) A je fakt, ze v praxi uz jsem uplatnila spousta veci ze skoly, mozna ze by neskodilo krome predporodni pripravy organizovat i nejakou pripravu k rodicovstvi, kde by se to rikalo vsem.
Jo a Macik se zase zklidnil, dnes jsme kojili jen jednou za noc, ve ctyri.

Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Konečně AHOJ v novém roce Petra, Luci, Hani, Juli 4.1.2004 21:58
*Re: Konečně AHOJ v novém roce Bajka + 2 brouci 5.1.2004 13:30
**Oblíkání Lionka 5.1.2004 14:57
***Re: Oblíkání Bajka + 2 brouci 5.1.2004 15:41
****Re: Oblíkání Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 5.1.2004 21:50
*****Re: Oblíkání Sonča 5.1.2004 21:55
******Re: Oblíkání Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 6.1.2004 10:1
*******Večerní hlášení Bajka + 2 brouci 6.1.2004 20:55
********Ockovani Katka, Maki, *03 a Anicka, *08 7.1.2004 9:25
*********Re: Ockovani Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 7.1.2004 19:35
***Re: Oblíkání Petra, Luci, Hani, Juli 5.1.2004 21:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.